e
sv

Travis Scott ile Kylie Jenner yine ayrıldı

602 Okunma — 09 Ocak 2023 12:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Travis Scott ile Kylie Jenner yeniden ayrıldı. Geçtiğimiz günlerde Travis Scott’un Kylie Jenner’i aldattığı tez edilmişti. Savlara karşı sessiz kalan çiftin ortasında bir sorun olmadığı düşünülürken çiftin ayrıldığı ortaya çıktı.

2017 yılında Coachella Müzik Festivali’nde Travis Scott ile aşk yaşamaya başlayan reality show yıldızı Kylie Jenner, 2018’de birinci çocuğu Stormi’yi kucağına almasının akabinde 2019 yılında ünlü rapçi Travis Scott ile yollarını ayırmıştı. 2021’de yine bir ortaya gelen ünlü çift, ikinci defa bebek sevinci yaşadıklarını toplumsal medya üzerinden duyurmuştu. İkilinin heyecanlı bekleyişinin 2 Şubat’ta sona erdiği ortaya çıkmış, ikinci defa anne-baba olan çift, memnunluklarını takipçileriyle paylaşmıştı.

                          ‘Davetsiz Bir Misafir’

Fakat ünlü çiftten Travis Scott’ın, Kylie Jenner’ı aldattığı savları geçtiğimiz aylarda magazin gündemine bomba üzere düşmüştü. Travis Scott kelam konusu argümanlardan sonra bir açıklama yaparak, 25 yaşındaki Kylie Jenner’ı eski bir kız arkadaşı olan Rojean Kar ile aldattığını yalanlamıştı. 31 yaşındaki ünlü rapçi, Kar tarafından yayınlanan ve ikisinin birebir müzik görüntü setinde görüldüğü bir Instagram görüntüsüne cevap vermekte gecikmemişti. Travis, Rojean Kar’ın sette ‘davetsiz bir misafir’ olduğunu söylemiş ve ayrıyeten ‘onu tanımadığını’ belirtmişti.

DailyMail’de yer alan habere nazaran; Kylie’yi bir Instagram modeli olan Kar ile aldattığına dair söylentiler süratle yayıldıktan sonra Travis, Instagram sayfasının öyküler kısmından bir paylaşım yaparak şu tabirleri kullanmıştı: “Çok acayip şeyler oluyor. Ben bir müzik görüntüsünün çekimlerini yaparken, davetsiz bir kişi kapalı bir set olması gereken yerin gizlice fotoğraflarını çekti. Bunu son sefer söylüyorum; bu kişiyi tanımıyorum. Bu şahısla hiçbir bağım olmadı. Bu yüzden lütfen bu oyunları bırakın.”

                     Her gece Kylie’yi aldatıyorsun

Her ne kadar Travis Scott savları kendi açıklamasıyla sonlandırmayı ummuş olsa da, Rojean de kendi cevabını yalnızca takipçilerinin görebileceği formda ayarlanmış Instagram hesabından paylaşmıştı. “Yapmamamız gereken şey, palavra söylemek” diyerek kelamlarına başlayan Kar, “Aslında katiyetle benimle birlikteyken beni tanımadığını ve benimle hiç birlikte olmadığını söylüyorsun. Herkes seni benimle gördü. Birlikte fotoğraflarımız ve görüntülerimiz var. Haydi fakat, her gece Kylie’yi aldatıyorsun! Bütün kent bunu görüyor” demişti.

                               Ayrıldılar

Tüm bu olanların akabinde Kylie Jenner ve iki çocuğunun babası Travis Scott’ın ayrıldığı ortaya çıktı. İkiliye yakın bir kaynak, Us Weekly’ye konuşarak; “Kylie ve Travis tekrar ayrıldı” dedi.

Ayrıca, ikilinin noel tatilini birlikte geçirmek için plan yaptıkları; lakin ayrılık münasebetiyle tatili diğer yerlerde geçirdikleri öğrenildi.

Travis Scott ile Kylie Jenner tekrar ayrıldı. Kylie Jenner’i aldattığı tez edilen Scott açıklama yapsa da kâfi olmadı.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Travis Scott ile Kylie Jenner yine ayrıldı