e
sv

Ümit Erdim açıkladı

385 Okunma — 09 Ocak 2023 12:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ümit Erdim açıkladı. Survivor 2023 Ünlüler takımında yer alan Ümit Erdim, evvelki gün Etiler Akmerkez’de görüntülendi. Dominik’e gitmesine saatler kala ailesiyle birlikte alışveriş yaparken görüntülenen Ümit Erdim,”Ailem konusunda çok duygusalım.” açıklamasında bulundu.

Tüp mide ameliyatı olarak 60 kilo veren Ümit Erdim Dominik’te açlık çekmeyeceğini söyledi. Seda Erdim ile Mayıs 2017’de nikâh masasına oturan, 2018’de kızları Ses’in dünyaya gelmesiyle büyük sevinç yaşayan Erdim, 22 Eylül tarihinde Ela ismini verdikleri ikinci çocuğuna kavuşmuştu.

Ünlü oyuncu, müjdeli haberi toplumsal medya hesabından duyurdu. “Allah bütün yavrularımıza sıhhat sıhhat versin, bahtları açık olsun. Ela Hanım biraz evvel ortamıza katıldı” bildirisini paylaşmıştı.

Tüp mide ameliyatı ile 60 kilo veren Ümit Erdim, “Hanım fit olunca ben de fit oldum. O beğeniyorsa sorun yok” açıklamasında bulunmuştu.

              İnşallah kendimi fiyatım da ağlamam

Survivor 2023 Ünlüler takımında yer alan Ümit Erdim, geçtiğimiz günlerde Etiler Akmerkez’de görüntülendi. Dominik’e gitmesine saatler kala ailesiyle birlikte alışverişe çıkan Erdim, “Ailem konusunda çok duygusalım. Umarım orada kendimi fiyatım da ağlamam. Onun dışında yemek konusunda kahır yaşamayacak tek şahısımdır herhalde. Eski halimi hatırlayın malum midemi aldırdım, istesem de çok bir şey yiyemiyorum“ dedi.

Ümit Erdim açıkladı. Survivor 2023 takımında olan Ümit Erdim Dominik’e gitmeden saatler evvel ailesiyle birlikte görüntülendi.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Ümit Erdim açıkladı