e
sv

Tolga Çevik Deprem Bölgesine Maddi Destekte Bulundu

311 Okunma — 15 Şubat 2023 18:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Komedyen Tolga Çevik, sarsıntı bölgesinde yaşanan büyük felaket için Kanada’daki şovlarını iptal ederek maddi dayanakta bulundu.

Tolga Çevik deprem

Geçtiğimiz günlerde ülkemiz büyük bir felaketle karşı karşıya kaldı. Tüm ülkeyi hatta dünyayı derinden sarsan bu sarsıntı felaketi milyonlarca kişiyi hüzne boğdu. Türkiye’deki sanat camiasıda bu felakete sessiz kalmayarak maddi, manevi birçok yardımdı bulundu. Bu yardım yapan isimlerden bir tanesi de ünlü komedyen Tolga Çevik oldu. 

Birçok projesiyle yüzlerimizi güldürmeyi başaran usta komedyen Tolga Çevik, artık de depremzedelerin yüzünü güldürmek için yardım çalışmalarına başladı. Zelzele bölgesinin yaralarını sarmak için maddi ve manevi takviyede bulunan ünlü komedyen Tolga Çevik, 11 Şubat’ta Montreal’de, akabinde Toronto’da yapacağı şovları iptal ederek 1 Milyon TL’lik bir bağışta bulundu. Bağış yaptığı duyulan Tolga Çevik toplumsal medyadaki hayranlarından büyük bir alkış topladı.

Deprem,tolga çevik

Ünlü sanatçı Tolga Çevik’de sarsıntı bölgelerine dayanağını esirgemeyen sanatkarlar ortasında yer alıyor. Tolga Çevik sarsıntı bölgelerine yardımda bulundu.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Tolga Çevik Deprem Bölgesine Maddi Destekte Bulundu