e
sv

Dünya Boks Şampiyonları Yarışında Deprem İçin Bağış Toplanacak!

473 Okunma — 15 Şubat 2023 17:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türk asıllı Almanya doğumlu Dünya şampiyonu profesyonel boksör Şükrü Altay, Almanya’da 18 Mart tarihinde şampiyonluk maçına çıkacak. Şampiyonlar maçı sırası ringte sevilen ünlü isimler zelzele için bağış toplayacak. 

boks sarsıntı yardım

Dünyaca ünlü boks şampiyonu Şükrü Altay şampiyonluk maçında Felix Sturm ile karşı karşıya gelecek.Türkiye’de 6 Şubat 2023 tarihinde merkez üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 vilayeti tesiri altına alan iki büyük sarsıntı sonrası tüm Türkiye ve etraf ülkeler yardım için seferber oldu. Büyük küçük herkes zelzelenin yaralarını sarmak için uğraş gösterdi. Çeşitli yardım kampanyaları düzenlendi. Sanat ve spor topluluğu da dayanaklarını esirgemedi. ‘Demir Yumruk’ lakabıyla tanınan Türk boksör Şükrü Altay, 18 şubat tarihinde Stuttgart’taki Porsche Arenada depremzedeler için şampiyonluk maçına çıkacak. 

200 ülkede canlı olarak yayınlanacak şampiyonluk maçında ünlü isimlerden Gizem Karaca, Ezgi Mola ve Cansu Tosun sarsıntı için bağış toplayacak. Bağış toplanacak yayında Ezgi Mola Türkçe, Gizem Karaca İngilizce, Cansu Tosun ise Almanca konuşarak yardım davetinde bulunacak.

boks,cansu tosun,Deprem,ezgi mola,gizem karaca

Ülkemizde gerçekleşen zelzele felaketine bir takviye de dünya boks şampiyonlarından geliyor. Boks turnuvasında zelzele için bağış toplanacak. Ayrıntılar için…

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Dünya Boks Şampiyonları Yarışında Deprem İçin Bağış Toplanacak!