e
sv

Tetikçinin Oğlu 4. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! İskender Evinde Kutlama Yapıyor!

285 Okunma — 02 Mayıs 2023 01:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fox Tv’nin yeni beğenilen dizisi Tetikçinin Oğlu, 4. yeni kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Metin Sibel’den farklı kalamayacağını anlayıp, ona yüzük alıp evlenme teklifi edir. Sibel de, esasen onu çocukluğundan beri sevdiği için kabul edir. Öbür tarafta ise, kıyamet koper. İskender, oğlunun katilini ve Korkmaz’ı düşman belleyip onlara göz açtırmaz. Tetikçinin Oğlu 4. kısım 1. ön izleme yayınlandı. İskender, meskeninde kutlama yapıyor.

İskender Konutunda Kutlama Yapıyor!

Tetikçinin Oğlu dizisinin 4. kısım 1. ön izlemesinde; İskender, müzik eşliğinde halay çekip eğleniyor. Sanki İskender, Korkmaz ile Metin’i öldürdüğünü mü zannediyor?

İşte Tetikçinin Oğlu 4. kısım 1. ön izleme…

TETİKÇİNİN OĞLU 3. KISIM ÖZETİ!

İskender, Metin’in sürdüğü ambulansın üzerine tam gaz otomobilini sürer. O sırada bir kamyonet ortaya girer. Korkmaz, çabucak direksiyona geçip oğlunu ve arkadaşını oradan uzaklaştırır. Erol, ağır yaralı olduğu için yarı yolda hayatını kaybeder. Metin, hayattaki tek dostunu kaybetmenin ıstırabını yaşar.

Korkmaz, tehlike gittikten sonra oğluyla konuşmak ister. Ona, annesinin nasıl öldüğünü sorar. O da, bir adamın kendilerini alıp götürürken yolda kaza yaptıklarını ve annesinin orada can verdiğini anlatır. Korkmaz, adamın nasıl biri olduğunu sorar. Metin ise, bu soru karşısında çok öfkelenir.

Huriye, ağabeyiyle konuşup onu sakinleştirmeye çalışır. Lakin başarılı olamaz. Korkmaz, meskenine gidip tavşanların olduğu kümeste bulunan para dolu çantayı alır. İskender, onun içine koyduğu takip aygıtıyla onu takip etmeye başlar.

Bu ortada Metin’in, Sibel isimli bir kızla görüştüğünü öğrenip Yunus’tan o kızı bulmasını ister. Yunus, Sibel’i öteki bir isimle bildiği için ondan şüphelenmez ve ondan yardım istemek için yanına masraf. Yunus’a gelen telefonla Sibel onun elinden kurtulur.

Ancak peşine adamlar düşer. Sibel Korkmaz’ı arayıp ondan yardım ister. Korkmaz Sibel’i, adamların elinden kurtarır. Korkmaz, İskender’in mürteci sevkıyatı yaptığı kamyonetlerden birine oğluyla birlikte biner.

Metin, kapalı yerde kalınca kötüleşir. Korkmaz, çabucak kamyoneti durdurup oğluyla birlikte dışarı çıkar. O sırada İskender gelir ve Korkmaz ile Metin’in o kamyonette olduğunu zannedip kamyoneti tüfeğiyle tarar.

Tetikçinin Oğlu 4. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Metin Sibel’e Evlenme Teklifi Ediyor!

fox tv,Tetikçinin Oğlu,Tetikçinin Oğlu Dizisi

z’ı düşman belleyip onlara göz açtırmaz. Tetikçinin Oğlu 4. kısım 1. ön izleme yayınlandı. İskender, meskeninde kutlama yapıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Tetikçinin Oğlu 4. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! İskender Evinde Kutlama Yapıyor!