e
sv

Survivor Extra Yorumcusu Furkan Dede Nişanlandı

562 Okunma — 19 Ocak 2023 00:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Var Mısın Yok Musun? Programı ile hayatımıza giren Furkan Dede’den sevenlerini keyifli edecek bir haber ile ekran karşısına çıktı!

Televizyon ekranlarına ‘Var Mısın Yok Musun’ programıyla birlikte şöhrete kavuşan Furkan Dede, daha sonra Survivor müsabakasına yarışmacı olarak katıldı. Şimdiki vaktimizde ise uzun müddettir Survivor Ekstra isimli programda yorumculuk yapan Furkan Dede, evliliğe birinci adımını attı.

Survivor Extra sunucusu Furkan Dede, sevgilisi Berçin Tavukçuoğlu ile evlilik yoluna hakikat birinci adımlarını attılar. Aile ortasında yapılan merasimle nişan merasimi yaptılar.

İlişkilerini gözlerden uzak yaşamakta olan Survivor Ekstra yorumcusu olan Furkan Dede, uzun müddettir birlikte olduğu Berçin Tavukçuoğlu ile hayatlarını birleştirmek ismine birinci adımlarını attılar. Çift aile ortasında yapılan merasimle yüzükleri taktı.

 

Var Mısın Yok Musun? Programı ile hayatımıza giren Furkan Dede’den sevenlerini memnun edecek bir haber ile ekran karşısına çıktı! Televizyon ekranlarına ‘Var Mısın Yok Musun’ programıyla birlikte şöhrete kavuşan Furkan Dede, daha sonra Survivor yarışına yarışmacı olarak katıldı. Şimdiki vaktimizde ise uzun müddettir Survivor Ekstra isimli programda yorumculuk yapan Furkan Dede, evliliğe birinci adımını attı. […]

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Survivor Extra Yorumcusu Furkan Dede Nişanlandı