e
sv

Tarık Papuççuoğlu 29 Yıllık Evliliğinden Neden Boşandı?

569 Okunma — 19 Ocak 2023 00:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tarık Papuççuoğlu 29 Yıllık Evliliğinden Neden Boşandı?

Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk olarak ağırlanan usta oyuncu, 29 yıllık eşinden boşanma nedenini açıkladı. Tarık Papuççuoğlu genç bir bayana aşık olduğu için boşandığını söyledi. Bu durum karşısında hiçbir halde pişmanlık duymadığını itiraf etti.

“AŞIK OLDUĞUM BAYANLA 8 YIL BİRLİKTE OLDUM”

Ayrıldıktan sonra da eşiyle bağlarını hiçbir halde koparmayan oyuncu, aşık olduğu bayan ile 8 yıl birlikte olduğunu söyledi. “Boşandıktan sonra eşimle hiç kopmadık. Her dakika görüşerek neye muhtaçlıkları varsa ilgilendim. Ortamızda hiç kopma olmadı. Çocuklarımda tasvip etmedi fakat doğal karşıladı. Aşık olduğum kişi de çok düzgün, sevecen ve epey gençti. 8 sene birlikte olduk ve bitti. Onunla evlilik ve çocuk düşünmedim” Halinde niyetlerini söz etti.

Tarık Papuççuoğlu 29 Yıllık Evliliğinden Neden Boşandı? Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk olarak ağırlanan usta oyuncu, 29 yıllık eşinden boşanma nedenini açıkladı. Tarık Papuççuoğlu genç bir bayana aşık olduğu için boşandığını söyledi. Bu durum karşısında hiçbir formda pişmanlık duymadığını itiraf etti. “AŞIK OLDUĞUM BAYANLA 8 YIL BİRLİKTE OLDUM” Ayrıldıktan sonra da eşiyle bağlarını […]

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Tarık Papuççuoğlu 29 Yıllık Evliliğinden Neden Boşandı?