e
sv

Şevval Şahin: Türkiye’de 3 ay fazla kaldığımda bana bir daralma geliyor

298 Okunma — 25 Şubat 2023 13:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ünlü hoş Şevval Şahin den skandal sözler  2018 Türkiye hoşu seçilen model Şevval Şahin, “Kendimi bu ülkeye ilişkin hissetmiyorum” deyince reaksiyon çekti. Çekimlerin sarsıntıdan evvel yapıldığı düşünülüyor.

Şevval Şahin

Sansasyonel açıklamaları ile magazin gündeminin odağı haline gelen Şahin pes dedirttirdi!

Türkiye Hoşu Şevval Şahin Armağan Çağlayan’ın sunduğu YouTube de yayınlanan programda merak edilen sorulara karşılık verdi. Türkiye’deki hayatının yarıştan sonra olduğunu söyleyen genç model Türkiye’yi hiç terk etmediğini belirti yalnızca pandemi devrinde kısa periyodik gittiğini açıkladı.

Şevval Şahin’e ülkede keyifli olup olmadığı sorulunca ise “Mutluyum fakat Türkiye’de 3 ay fazla kaldığımda bana bir daralma geliyor.” dedi.

Yaptığı açıklamalarla takipçilerini kızdırdı “Miss nankör” diye ismi çıktı!

Ailesinin hayatlarının bir kısmının bu ülkede bir kısmının Hollanda’da devam ettirdiğini söyledi ve “Kendimi onlar üzere bende bir yere ilişkin hissetmiyorum” dedi. Şahin konuşmasının devamında ise “Bir yerde bütün bir yıl kalamıyorum ” sözünde bulundu.

İstanbul’da da kendini daima turist olarak hissettiğini belirten genç model “Burada sahiden yaşamaya başladıktan sonra  Türkiye’ye özelliklede İstanbul’a  aşık oldum ancak kendimi bu ülkeye  ilişkin hissetmiyorum” dedi. Devamında ise “Ben gidip gelme taraftarıyım. Buranın bi gücü olabilir ama bazen üstümde olan ilgiden bazen  daralabiliyorum” dedi.

Daha öncede  birçok kere reaksiyon çeken gaflara imza atan model, bu  açıklamalarının akabinde şimşekleri üzerine çekti 

Takipçileri  Şevval Şahin’in açıklamalarına yönelik “Mümkünse hiç gelmesin”, “Biz de ona bayılmıyoruz” üzere tenkitlerde bulundular.

Ünlü model Şevval Şahin’den skandal kelamlar… Ünlü modelin Türkiye ile söylediği kelamlar büyük bir tenkit yağmuruna tutuldu. Ayrıntılara haberin devamından…

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Şevval Şahin: Türkiye’de 3 ay fazla kaldığımda bana bir daralma geliyor