e
sv

Acun Ilıcalı Yardım Yaptığı Maddi Destekten Sonra Deprem Bölgesine Gitti!

272 Okunma — 25 Şubat 2023 12:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

6 Şubat’ta Kahramanmaraş ili Pazarcık merkezli 7.7 ve Kahramanmaraş ili Elbistan merkezli 7.6 büyüklüğünde iki sarsıntının 11 ili etkilemisinin akabinde Ahbap Derneği’nin kurucusu ve lideri Haluk Levent, Acun Ilıcalı’nın da yardımda bulunduğunu tabir etti.

Acun Ilıcalı’nın yardım kelamlarını şu biçimde duyurmuştu:“Sevgili Acun Ilıcalı, bölgeye 100 tır su gönderiyor. Ayrıyeten 5 milyon TL’lik eşya takviyesi ve satın alacağımız konteynerlerin içerisine eşya kelamını verdi. Teşekkürler.” dedi.

Ayrıca Acun Ilıcalı birçok kanaldan yapılan ortak canlı yayın üzerinden de kızları ve kendi ismine 5 milyon ₺ yardımda bulundu.

Acun Ilıcalı ve Takımı Yardımlarına Devam Ediyorlar

Bu yardımlarının akabinde MasterChef’in imalcisi olan Acun Ilıcalı’nın, MasterChef grubu ve şef Mehmet Yalçınkaya birinci günlerden itibaren zelzele bölgesine gidip depremzedelere yemek yapıp dağıtıyor.Bu bahis hakkında Mehmet Yalçınkaya toplumsal medya hesabından sık sık paylaşımlar yapıyor.

Geçtiğimiz haftada da yardım için depremzede bölgesinde bulunan Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya sahra mutfağında yemek yapmıştı. Son olarak Acun Ilıcalı MasterChef grubunu ve şef Mehmet Yalçınkaya’yı ziyarette bulundu.Mehmet şef son paylaşımlarında Acun Ilıcalı’nın ziyaretini paylaşıp, teşekkürlerini sundu.

Acun Ilıcalı Haberleri – Son Dakika Aktüel Acun Ilıcalı Haberleri,Mehmet Yalçınkaya

Depremin birinci günden bu yana Acun Ilıcalı ve takımı zelzele bölgelerine yardım ediyorlar. Acun Ilıcalı kadar, MasterChef grubu de aktif bir rol oynuyor…

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Acun Ilıcalı Yardım Yaptığı Maddi Destekten Sonra Deprem Bölgesine Gitti!