e
sv

Sergen Deveci: Burası Cehennem Tolga!

566 Okunma — 12 Aralık 2022 19:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

‘Baş Belası’ isimli tiyatro oyunu grubu, 21 Kasım’da turne dönüşü Amasya’da kaza yapmıştı. Kazada tiyatro işçileri Özgür Karataş, Tolga Güleryüz ve Burak Topçu hayatını yitirmişti. Kazada ağır yaralanan ve hastanede tedavi gören Sergen Deveci, hayatını kaybeden yakın arkadaşı Tolga Güleryüz’le bir pozunu paylaşarak yaşadığı hisleri takipçileriyle paylaştı.

Kaza Yürekleri Burktu

Karadeniz turnesinde olan, Ceyhun Fersoy, Sergen Deveci ve Melis İşiten’in rol aldığı ‘Baş Belası’ oyunu takımı, dönüş yolunda kaza yapmıştı. Amasya’nın Merzifon ilçesinde yaşanan feci kazada tiyatro işçileri Özgür Karataş, Tolga Güleryüz ve Burak Topçu hayatını kaybetmişti. Minibüsteki Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Melis İşiten, Sergen Deveci, Uğur Şalvarcıoğlu, Ceyhun Fersoy ve Filiz Özbek, ambulanslarla Merzifon ve Suluova’daki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alınmıştı.

Sergen Deveci, daha sonra ambulans uçakla İstanbul’a sevk edilmiş, boyun ve omurgasındaki kırıklar nedeniyle ameliyat edilmişti. Ünlü oyuncu, toplumsal medya hesabından son durumuna ilişkin bilgi paylaştı.

Sergen Deveci’den Kaza Sonrası Paylaşım

Sergen Deveci, “Bazı haberlerin önüne geçmek ya da durdurmak için paylaşım yapmak zorundayım. Şu süreçte birlikte yollardan geçtiğimiz arkadaşlarımızı kaybetmenin acısını hissediyorum yalnızca. Haberlerin bilakis pek uygunum, hissediyorum, yemek yiyorum ve reaksiyon veriyorum. Gündemi bu formda meşgul ederek size ziyan vermek istemiyorum” sözlerini kullandı.

31 yaşındaki oyuncu, “Sevginizi kısacık müddette pek derinden hissettim. İkinci baharımın geriye kalan kısmında daima buna, bu sevgiye layık olmaya çalışacağım. Kaybettiğimiz canlarımıza, arkadaşlarımıza, dostlarıma Allah’tan rahmet diliyorum. Sağlıklı günlerde görüşmemiz dileklerimle lütfen benim için endişelenmeyin” iletisini yazdı.

Sergen Deveci: Burası Cehennem Tolga!

Bir müddettir hastanede tedavi altında olan Deveci kazada ölen arkadaşı Tolga Güleryüz’le bir pozunu paylaştı. Hayatını kaybeden arkadaşından geriye kalan bir kareye toplumsal medyasında yer veren Sergen Deveci hislerini şöyle söz etti:

Küslüğü aşabiliyorum, hasreti yenebiliyorum da yokluk denen illet var ya hani sırt dönmek üzere olmayan… Bir sır verse biteceğini söylese keşke bu an sona yakın diye… Her şeye yettiği düşünen insan bilse keşke vaktini diyeli yendik yası da diyelim kuruttuk yanakları da ya yokluk abi? Yokluğu nasıl yeneceğiz? Seni çok özlüyorum oğlum, burası cehennem Tolga!

Melis İşiten Kimdir?

Melis İşiten’den Kaza Sonrası Paylaşım

21 Kasım’daki kazada bacağından yaralanan Melis İşiten, vefattan döndüğü tarihi koluna kazıttı.

Ayrıca eğlenceli paylaşımları nedeniyle kendisini eleştirenlere cevap veren İşiten, şu sözleri kullandı:

Bu sefer hiç etkilenmiyorum linçlemelerinizden ya da yaftalamalarınızdan. İnanın yasımı tutma halimle ilgili ve kaybettiğim can arkadaşıma olan sevgimle ilgili kimseye bir açıklama yapmak zorunda değilim. Hayattayım, güzelleşiyorum, güzelleşmek için sahip olduğum yegâne güç; kızım, kalabalık dünyamız ve işim…Benim içim kalbim çok rahat, annem babam üzülüyor diye yazıyorum. Yapmayın işte, bırakın nasıl hallediyorsak halledelim; hepimiz, kendimizce, bir şekilde… Bari buna dokunmayın. Geçmiş olsun dileklerinizi kalbime koyup, karanlık zihinlere şifa diliyorum.

Sergen Deveci,Sergen Deveci: Burası Cehennem Tolga!,Tolga Güleryüz

Sergen Deveci, hayatını kaybeden yakın arkadaşı Tolga Güleryüz’le bir pozunu paylaşarak yaşadığı hisleri takipçileriyle paylaştı.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Sergen Deveci: Burası Cehennem Tolga!