e
sv

Şarkıcı Doğuş’un babalık testi kurgu mu?

564 Okunma — 09 Ocak 2023 16:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Köşe müellifi olarak bilinen Onur Akay bu sefer köşe yazısında Doğuş’u ele aldı. Olayları daha  evvel duyuran Akay, köşe yazısında tekrar yer verdi. Söylenecek söz de yok, ahlakın reytingi de yok! başlıklı yazısında ünlü müzikçi Doğuş’a yönelik şok eden açıklamalarda bulundu. 22 yaşında Seyid isimli gencin Doğuş’un çocuğu olduğu savları magazin gündeminde yer etmişti. Onur Akay tarafından duyurulan bu haber Söylemezsem Olmaz isimli magazin programında ele alınmıştı. Orada konuk olan Doğuş haberlerin temelsiz olduğu tarafında açıklamalarda bulunmuştu.  Durumu yakın markajına alan köşe müellifi Onur Akay: “Olay büsbütün kurgu” halinde açıklama yaparak ayrıntıları açıkladı.

Doğuş

DNA sonuçlarının belirli olduğunu duyuran köşe müellifi, “Kıl ve kan örneği veren gerçek ismiyle Orhan Baltacı’nın, Seyid ismiyle örnek veren şahısla hiçbir bağının olmadığı, 16 DNA işaretleyicisi ile yapılan testlerde; yüzde 99.99 ile babası olmadığı tespit edildi”  biçiminde açıklama yaparak Doğuş’un oğlu olmadığını belirtmişti.

Doğuş’un hâla DNA sonuçlarının çıkmadığını belirtmesi üzerine soru işaretlerini çözmek isteyen Onur Akay araştırmalar sonucunda olayın tamamiyle kurgudan ibaret olmasıyla karşılaştı. Azerbeycan televizyon programlarında patlak veren olayın içeriğinde, babalık davasının dahi açılmadığı istikametinde kesin duyumlar alarak okurlarıyla paylaştı. Bahsi geçen gencin Orhan Baltacı isminde ajanstan bulunan bir kişi olduğunu söyleyen Akay; Doğuş’un eşinin program reytinglerini arttırmak istedikleri için bu cins teşebbüslerde bulunduğunu belirtti. Sonuçları çıkmadığı söylenen DNA testlerinin canlı yayından 15 gün evvel çıktığını söyleyen köşe muharriri, reyting uğruna Türkiye’de olayların tekrar uzatıldığını söyledi. Doğuş ve Azerbeycanlı program sunucusu eşinin olay hakkında manzaralarını de paylaşan Akay; yazısına, “Her şey reyting uğruna ve bu uğurda kaybolan onurun lafı bile olmaz!” cümlelerini de ekledi.

Doğuş Kimdir? 

doğuş,doğuş şarkıcı

Geçtiğimiz günlerde babalık haberleriyle gündeme gelen Doğuş, temelsiz olduğu düşünülen babalık olaylarıyla tekrar gündemde. Tüm her şey kurgu mu?

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Şarkıcı Doğuş’un babalık testi kurgu mu?