e
sv

Rapçi Bunny sosyal medyayı ikiye böldü

544 Okunma — 04 Ocak 2023 14:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Rapçi Bunny toplumsal medyayı ikiye böldü. Ünlü rapçi toplumsal medyayı ikiye böldü. Buudy bu yıl verdiği 81 konserden kazandığı parayla, Ed Sheeran’ın 434.4 milyon dolarlık bir yılda konserlerden en çok kazanan sanatçı olma rekorunu kırmıştı. Geçtiğimiz günlerde de kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen bir hayranının telefonunu okyanusa fırlatmasıyla gündeme düşmüştü. Bu hareketiyle reaksiyonların odağı haline gelen rapçi Bad Bunny, yaptığı açıklamayla toplumsal medyayı ikiye böldü.

Gerçek ismi Benito Antonio Martínez Ocasio olan 28 yaşındaki ünlü rapçi Bad Bunny, geçtiğimiz gün reaksiyon çeken bir olayın konusu oldu. Dominik Cumhuriyeti’nde okyanus kenarındaki bir tahta kaldırımda yürürken görüntülenen Bad Bunny hayranı, selfie çekmek için rapçinin yanına yaklaştı. Fotoğraf çekmek için müsaade istemeyen hayranına kızan Bad Bunny, toplumsal medyada gündem olan görüntüde hayranının elinden telefonunu alıp, okyanusa fırlatırken kameralara yansıdı.

                                 Açıklama yaptı

Olayın akabinde Twitter ve Instagram’da reaksiyon alan sanatçı, hususla ilgili sessizliğini bozarak açıklama yaptı. Twitter hesabından İspanyolca bir yazı yayınlayan Bad Bunny, şu tabirleri kullandı: “Bana merhaba demek, bir şey söylemek ya da yalnızca tanışmak için yanıma gelen bireye her vakit dikkatimi ve hürmetimi göstereceğim. Yüzüme telefon dayayanların yaptıklarını ise saygısızlık olarak görür ve ona nazaran davranırım.”

Ünlü ismin bu açıklamasına hem tenkit, hem de dayanak iletileri geldi. Bir kişi, “Sanatçıların insan olduğu ve her vakit saygılı davranılmayı hak ettiği gerçeğini normalleştirelim. Müsaadesi olmadan insanların fotoğrafını çekemezsiniz. Yaklaşın, merhaba deyin ve müsaade isteyin” derken; öteki birisi ise “Sanatçı ya da değil, hepimizin tıpkı olduğunun farkında olun. Tahminen hayranının telefonunu atmak en düzgün fikir değildi, fakat alanınızın 7/24 işgal edilmesinin nasıl bir şey olduğunu biliyor musunuz?” diye yazdı.

Ünlü isim Bad Bunny yaptığı açıklamayla toplumsal medyayı ikiye böldü. Ünlü rapçiyi haklı bulanlar kadar haksız bulanlar da var

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Rapçi Bunny sosyal medyayı ikiye böldü