e
sv

Turabi’den yeni yarışmacılara şok tavsiye

461 Okunma — 04 Ocak 2023 14:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Turabi’den yeni yarışmacılara şok tavsiye. Acun Ilıcalı Survivor’ın Ünlüler ve Gönüllüler takımını açıklamasının akabinde 2 kez şampiyon olan Turbo Turabi olarak bilinen Turabi’den dikkat çeken bir paylaşım geldi.

Turabi; “Sakın gitmeyin” diye uyarırken, eski bir yarışmacı olan Nagihan Karadere de onayladı.

15 Ocak Pazar günü başlayacak olan Survivor 2023 için geri sayım başladı, nefesler tutuldu. Acun Ilıcalı’nın ekipleri açıklamasının akabinde yorumlar da gelmeye başladı. Survivor’da iki sefer şampiyon olan Turabi’den yeni yarışmacılara tavsiye gecikmedi.

Turabi’nin “Sakın Survivor’a gitmeyin” ikazına Nagihan  Karadere de onayladı. Turabi yaptığı gönderinin altına şunları yazdı: “Survivor 2023 yarışmacıları, Survivor hayatlarını kolaylaştırmak istiyorlarsa beni dinlesinler! Onlara tavsiyem;”

                          “Sakın gitmesinler!”

Eğer açlığa, sivrisineklere, uykusuz ve aç geçecek gecelere, aile ve arkadaş hasretine, sert tahtada aylarca yatmaya, yüzünü bile görmek istemediğin bireylerle tıpkı adada kalmaya, kurul gerilimine ve bunlar üzere daha onlarca zorluğa dayanamayacaklarsa sakın ha sakın gitmesinler!
Sevgili yeni survivor kardeşlerim, aklınızın bile alamayacağı açlıkla ve zorlukla karşılaşacaksınız. Şimdilik içinizden “Ben dayanırım, ben ne zorluklar, açlıklar gördüm!” diyeceksiniz. Birinci haftadan sonra “Ben nereye düştüm!” diye düşüneceksiniz.

Kazasız belasız hepimize hoş bir dönem dilerim. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Eski Survivor şampiyonu Turbo Turabi’den yeni yarışmacılara teklif geldi. Gelen teklif başları karıştırdı. Nagihan Karadere destekledi.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Turabi’den yeni yarışmacılara şok tavsiye