e
sv

Petek Dinçöz Ekranlara Geri Dönüyor

599 Okunma — 27 Kasım 2022 18:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Şarkıcı Petek Dinçöz, 2014 yılında nikah masasına oturduğu Serkan Kodaloğlu’dan geçtiğimiz mart ayında tek celsede boşanmıştı. Üçüncü sefer nikah masasına oturarak gençlik aşkı iş insanı Nida Büyükbayraktar ile hayatını birleştiren Dinçöz, katıldığı bir programda yeni düet yapacağının muştusunu verdi. Petek Dinçöz ekranlara geri dönüyor.

Petek Dinçöz Nida Büyükbayraktar’la Dünyaevine Girdi

Petek Dinçöz, 3,5 aylık yalnızlığın akabinde geçtiğimiz hafta nişanlandığını duyurduğu Nida Büyükbayrakdar ile evlendi. Çift, dün akşam Beşiktaş’taki bir otelde Nikah masasına oturdu. Merasimde, Petek Dinçöz ve Nida Büyükbayraktar’ı aileleri ve yakın dostları yalnız bırakmadı. Nikahtan kareler toplumsal medyada paylaşıldı.

“Gençlik Aşkımla Evlendim”

Petek Dinçöz, evvelki gün eşiyle birlikte Etiler’deydi. Eşiyle birlikte baş başa yemek yedikten sonra el ele alışveriş çeşidine çıkan Dinçöz, evliliği hakkında; “Gençlik aşkımla evlendim. Çok memnunum, Allah tüm isteyenlerin başına versin. Yarım kalan bir aşktı bizimkisi. Bizim için de ani oldu lakin mutluyuz” dedi.

Düğün Armağanı Dudak Uçuklattı

Gazeteci Bilal Özcan, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla gelin Petek Dinçöz’ün düğün armağanını açıkladı. Nida Büyükbayraktar, Petek Dinçöz’e düğünde, pırlanta taşlarla süslü, özel seri bir saat armağan etti. Saatin fiyatının 72 bin dolar, yani yaklaşık olarak 1 milyon 300 bin lira olduğu öğrenildi.

       

Petek Dinçöz’den Hamilelik Açıklaması

Hakkında çıkan hamilelik haberlerine de karnını göstererek karşılık veren Dinçöz, “Hamile değilim görüldüğü üzere lakin ikimizde çocuk istiyoruz. Nİda’ya kalsa çabucak lakin güzeliyle bakalım” diyerek gülümsedi.

Dans Görüntüsünü Paylaştı

Şimdilerde keyifli evliliği devam eden 42 yaşındaki Petek Dinçöz, son olarak yeni çıkardığı müzikçi ‘Sensiz Bu Yaz’ için çektiği klipten dans ettiği bir anı 1.2 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından paylaştı.

Takipçileri, hoş müzikçiye; “Aklıma yıllar evvel ki dansınız geldi, ‘Foolsih Casanova.’ Gücünüz her vakit ki üzere mükemmel”, “Eski Petek geri döndü” ve “Seni birinci izlediğim, danslarını taklit ettiğim vakitler çocuktum ben. Yıllar geçti fakat yaşlanmak dursun, daha da güzelleşiyorsun” üzere iletiler yazdı.

Petek Dinçöz Ekranlara Geri Dönüyor

Şimdilerde sahne programlarına da başlayan Petek Dinçöz, Doğu Demirkol ile Alelade Show’a katıldı. Uzun müddettir ekranlardan uzak olan Petek Dinçöz’ün programa konuk olmasına yorum yağdı. Alelade Show’da müzik da söyleyen Petek Dinçöz’ün ekranlara dönüşüne toplumsal medyadan yorum yağdı. Ünlü isme, hayranlarından “Petek Dinçöz hiç yaşlanmamış”, “Çok özlemiş Petek Dinçöz’ü, “2000’lerden 2022’lere özlemişiz”gibi bildiriler geldi.

Yeni projeler için çalıştığını açıklayan ünlü isim, tezli bir düet yapacağını da ekledi. Evvel isim vermek istemeyen Dinçöz, Doğu Demirkol’un ısrarı sonrası düet yapacağı kişinin Jory Uzunluk olduğunu açıkladı.

“Kazma Kürek Alsa Her Yeri Yıkar”

Ünlü isim, “Hâlâ assolist olduğunu düşünüyor musun?” sorusuna yanıt olarak, “Hayır. Ben son assolistim. Gazinolar da kapandı zaten” dedi. O sırada kelama giren Mahmut Tuncer ise “O devir büyük bir ses getirmişti. Kazma kürek alsa eline her yeri yıkar” tabirlerini kullandı.

Petek Dinçöz,Petek Dinçöz Ekranlara Geri Dönüyor

Dinçöz, katıldığı bir programda yeni düet yapacağının muştusunu verdi. Petek Dinçöz ekranlara geri dönüyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Petek Dinçöz Ekranlara Geri Dönüyor