e
sv

Uraz Kaygılaroğlu’ndan Melis İşiten Paylaşımı

654 Okunma — 27 Kasım 2022 17:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

‘Baş Belası’ tiyatro oyununu Çorum’da sahnelemelerinin akabinde Samsun’a gerçek hareket eden takımı taşıyan minibüs, Merzifon’a bağlı Çaybaşı Köyü civarında önünde seyreden TIR’a arttan çarpmıştı. Feci kazada minibüste bulunan 3 kişi hayatını kaybetmiş, Melis İşiten de dahil olmak üzere 8 kişi yaralanmıştı. Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, eski eşi ve kızı Ada’nın annesi Melis İşiten’le objektif karşısında poz verdi. Uraz Kaygılaroğlu’ndan Melis İşiten paylaşımı geldi.

Video Yayımlamıştı

Melis İşiten ile 2014–2019 yılları ortasında evli kalan ve Ada isminde beş yaşında bir çocukları olan Uraz Kaygılaroğlu, toplumsal medya hesabından bir görüntü yayınlamıştı.

“Melis’le İrtibat Halindeyiz”

“Arayan soranlar genel bir karşılık olsun” diyen ünlü oyuncu, şu sözleri kullanmıştı:

Dün yaşanan trafik kazasından beri Melis ile irtibat halindeyiz. Çok korktuk. Çok feci bir kaza yaşadılar. Hayatını kaybeden arkadaşlarımız var. Melis’in durumu uygun, yaralı lakin güzel. Bedellerinde sorun yok, hiçbir hayati tehlikesi yok, kalıcı bir şey yok. Ceyhun yeterli, ufak tefek yaraları var alışılmış ki. Sergen’in durumu biraz daha ağır.

Uraz Kaygılaroğlu’ndan Melis İşiten Paylaşımı

Kazanın akabinde eski eşinin sıhhat durumuyla ilgili açıklamalarda bulunan Uraz Kaygılaroğlu’ndan yeni bir paylaşım daha geldi.

İşiten ve kızı Ada ile birlikte objektif karşısında poz veren Kaygılaroğlu, çekildikleri fotoğrafı “Şükür anı” notuyla yayınladı.

Melis İşiten Kimdir?

Uraz Kaygılaroğlu Kimdir?

“Benim İçin Endişelenmeyin”

Öte yandan ambulans uçakla İstanbul’a ameliyat olmaya gelen Sergen Deveci, “Sevginizi kısacık müddette pek derinden hissettim. İkinci baharımın geriye kalan kısmında daima buna, bu sevgiye layık olmaya çalışacağım. Kaybettiğimiz canlarımıza, arkadaşlarımıza, dostlarıma Allah’tan rahmet diliyorum. Sağlıklı günlerde görüşmemiz dileklerimle lütfen benim için endişelenmeyin” iletisini yazmıştı.

“O Anı Yaşıyorum”

Kazada takım arkadaşlarını kaybetmenin kederini yaşayan Ceyhun Fersoy, konutunda çekilen bir fotoğrafı duygusal notla paylaştı. Fersoy paylaşımında şunları tabir etmişti:

Nerden başlasam, nasıl anlatsam bilemiyorum… Gözlerimi kapatıyorum o anı yaşıyorum, açıyorum gerçek olmadığını düşünüyorum… Güya sinemanın içinde bir sahneyi oynamış üzereydik, haykırmak isyan etmek istemiyorum, zira 3 bedelli arkadaşımız bunu istemezdi… Çok pahalı yol arkadaşlarımı kaybetmenin ıstırabını tanım edemem, Allah düşmanımın başına vermesin… Artık ayağa kalkma zamanı… Güçlenip daha uygun olmalıyız, olacağız… Sizlerin sevgisi ve dualarıyla ayaktayız, bu kadar sevildiğimi bilmiyordum… Arayan, ileti atan herkese sevgiler… Hepinize tek tek teşekkür ediyorum ve sarılıyorum, düzgün ki varsınız. Üç kıymetli dostlarımız için bu bayrağı devralıp yolumuza devam edeceğiz… Onlara ihanet etmeyeceğiz…

Melis İşiten,Uraz Kaygılaroğlu,Uraz Kaygılaroğlu’ndan Melis İşiten Paylaşımı

Ada’nın annesi Melis İşiten’le objektif karşısında poz verdi. Uraz Kaygılaroğlu’ndan Melis İşiten paylaşımı geldi.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Uraz Kaygılaroğlu’ndan Melis İşiten Paylaşımı