e
sv

Ömer 14. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Gamze İle Ömer Gizlice Nikah Masasına Oturuyor!

312 Okunma — 25 Nisan 2023 08:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Star Tv’nin büyük bir beğeni ile izlenen dizisi Ömer, 14. yeni kısmıyla 24 nisan pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Ömer Gamze’ye, Erdal’la nişanlanıp, onun da kendisi üzere acı çekmesini istemediğini söyler. Gamze, içeri morali bozuk bir biçimde girer. Süreyya’nın babası Reşat’ın karşısına çıkıp ona hakaret eder. Ömer, Süreyya’nın babasının karşısına çıkıp kızıyla evlenmek istemediğini bunu neden anlamak istemediklerini söyler. Süreyya ise, Figen’in taktiklerine uyup Reşat’ın yanına gidip ona Ömer’in kendisiyle birlikte olduğunu söyler. Ömer 14. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Gamze ile Ömer, gizlice nikah masasına oturuyor.

Gamze İle Ömer Gizlice Nikah Masasına Oturuyor!

Ömer 14. kısım 2. fragmanında; Gamze ile Erdal, sözleniyor. Süreyya Ömer’i, birlikte olduklarını söylemekle tehdit ediyor. Süreyya’nın babası durumu öğrenip Süreyya’ya tokat atıyor. Ömer, Erdal ile Gamze’yi geriden izliyor. Gamze’nin Erdal’a kendini öptürmek istemediğini görünce seviniyor. Gamze ile Ömer, gizlice nikah masasına oturuyor. Bu Ömer’in hayali değilse tabi..

İşte Ömer 14. kısım 2. fragmanı….

ÖMER 13. KISIM ÖZETİ!

Hakan, sevgilisi tarafından terk edilince mecburen Nisa’ya geri döner. Nisa, baba konutundan kendi meskenine kocasıyla birlikte döner. Fakat, artık ona hiç güvenmez. Gamze, Süreyya ile Ömer’i öpüşürken gördükten sonra yemekte onların yanlarına gelmemek için mutfakta oyalanır.

Onlar gittikten sonra Erdal’ı arayıp, onunla buluşur ve ona artık daima birlikte olmak istediğini söyler. Erdal, Gamze’ye yapmak istediği romantik evlenme teklifini ayak üstü yapar. Gamze, konuta geldikten sonra annesine Erdal’la evlenme kararı aldıklarını söyler.

Ömer Süreyya’ya, ona karşı bir şey hissetmediğini söyler ve nişanı atar. Süreyya, ağlayarak konuta gidince babası Reşat’ı arayıp Ömer’in nişanı neden attığını sorar. Durumlardan haberi olmayan Reşat, şok olur. Ömer’i karşısına alıp konuşurken Erdal’dan telefon gelir.

Erdal Reşat’a, sonraki gün Gamze’yi istemeye onu davet ettiğini söyler. Ömer de, o anda Gamze’nin Erdal’la evlenme kararı aldığını öğrenir. Gamze, Süreyya’nın annesinden Ömer’in nişanı attığını öğrenir ve evvel çok keyifli olur. Sonra Ömer’le buluşur. Ömer Gamze’ye, Erdal’la evlenmesini istemediğini söyler.

Oda, bu evliliğin olması için çok uğraş gösterdiğini söyleyip sarfiyat. Figen, Ömer’siz yapamayacağını söyleyen ablasına, akıl verir. Ona, Ömer’le birlikte olduklarını babasına söylerse bu evliliğin mecburen olacağını söyler. Erdal, elinde çiçeklerle Gamze’yi istemeye masraf. Ömer, dayanamayıp kapıya dayanır ve Gamze’ye, bu evliliği yapmamasını birlikte kaçıp keyifli olabileceklerini söyler.

Ömer 14. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Süreyya’nın Palavrası Ortalığı Karıştırıyor!

a Ömer’in kendisiyle birlikte olduğunu söyler. Ömer 14. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Gamze ile Ömer, gizlice nikah masasına oturuyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Ömer 14. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Gamze İle Ömer Gizlice Nikah Masasına Oturuyor!