e
sv

Ömer 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ömer Gamze’nin Erdal’la Evlenmesini Engellemeye Çalışıyor!

225 Okunma — 24 Nisan 2023 23:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Star Tv’nin beğenilen dizisi Ömer, 13. yeni kısmıyla 17 nisan pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Ömer, Süreyya’nın kendisini öpmesinden sonra ona karşı bir şey hissetmediğini anlar. Süreyya’ya ona karşı bir şey hissetmediğini söyleyip nişanı atar. Gamze, Ömer’in nişanı attığını duyunca havalara uçar. Ömer Gamze’ye, kendisinin Süreyya’dan ayrıldığını onun da Erdal’dan ayrılmasını istediğini söyler. Gamze ise, bunun olamayacağını söyler. Ömer 13. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Ömer, Gamze’nin Erdal’la evlenmesini engellemeye çalışıyor.

Ömer Gamze’nin Erdal’la Evlenmesini Engellemeye Çalışıyor!

Ömer 13. kısım 2. fragmanında; Süreyya’nın babası Ömer’in karşısına çıkıp kızının ismini kirletmesine müsaade vermeyeceğini, kızıyla evlenmesi gerektiğini istediğini söylüyor. Ömer’in nişanı atmasına ağabeyi ve babası büyük reaksiyon gösteriyor. Erdal, Gamze’ye evlenme teklif ediyor. Gamze de kabul ediyor. Erdal Gamze’yi, istemeye geldiğinde Ömer kapıya dayanıyor ve Gamze’ye onu almaya geldiğini söylüyor.

İşte Ömer 13. kısım 2. fragmanı…

ÖMER 12. KISIM ÖZETİ!

Ömer’in Tuna’yla konuşmasından sonra her şey değişir. Gamze, Tuna’nın Erdal’ı istemediği mazeretiyle onunla görüşmeme kararı almıştı. Ancak Tuna’nın Ömer’le konuştuktan sonra Erdal’ı kabul etmesi her şeyi değiştirir. Erdal, bu duruma çok sevinir ve Ömer ile Süreyya’yı iftar yemeğine davet eder.

Yemekte Gamze, Ömer’e takılmaya devam eder. Süreyya, Gamze ile Erdal’ın tekrar bir ortaya geldiği için çok memnun olur. Nisa, restoranda çalışmaya başlar. Tahir, meskene yatak alıp gece yarısı Nisa’yı meskenine götürmek için kapısını çalar. Emine, annesinin markete gittiğini söyleyince Tahir küplere biner.

Nisa, işten müsaade alıp çabucak meskene döner. Tahir, zorla Nisa ve çocuklarını konuta götürür. Şükran ise, onları kaçırmak için fare alıp konutun içine dağıtır. Ancak bu planı da suya düşer. Bu sefer Tahir herkesi babasının meskenine götürür. Emine, arkadaşıyla babasının kaldığı yere masraf.

Orada babasıyla yüzleşen Emine, babasının çaldığı paraları yediğini ve annesinden boşanmak istediğini öğrenir. Arkadaşı ise, annesinin konuta dönmesi için boynuna bıçak dayar ve annesine o adamı bırakıp konuta dönmesini istediğini söyler. O da oğluna meskene dönme kelamı verir.

Emine, konutta babasının dönmeyeceğini dayısına ve babasına söyler. O sırada kapı çaler ve Nisa karşısında Hakan’ı görür. Hakan, sevgilisi kendisini terk ettiği için mi yoksa Nisa’dan boşanmak için mi meskene geri döndü?

Fatma, Tuna’yla konuşup Erdal’ı kabullendirdiği için Ömer ile Süreyya’yı yemeğe davet eder. Gamze, onların gelmesini balkonda beklemeye başlar. Süreyya Ömer’e, gördüğü rüyayı anlatırken onu dudağından öper. Gamze, onları görür.

Ömer 13. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Ömer Nişanı Atıyor!

Ömer,Ömer Dizisi,star tv

mze ise, bunun olamayacağını söyler. Ömer 13. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Ömer, Gamze’nin Erdal’la evlenmesini engellemeye çalışıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Ömer 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ömer Gamze’nin Erdal’la Evlenmesini Engellemeye Çalışıyor!