e
sv

Oktay Kaynarca ve Kıvanç Tatlıtuğ Haluk Levent İle Depremzedelere Yardım Toplayacak!

335 Okunma — 09 Şubat 2023 21:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yaşanan zelzele felaketleri sebebiyle birinci günden beri bölgeye her türlü yardım ve irtibat dayanağı sağlayan Ahbap derneğinin  kurucusu müzikçi Haluk Levent’i dostları yalnız bırakmıyor!  Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve Oktay Kaynarca zelzele bölgesinin muhtaçlıklarını karşılamak için Haluk Levent ile her türlü yardıma koşmaya hazırlanıyor.

Haluk Levent deprem

Türkiye’de 10 ili etkileyen sarsıntıların üzerinden 75 saatten fazla bir mühlet geçti.Ölü ve yaralı sayısı yükselmeye devam ederken arama kurtarma çalışmalarıda devam ediyor. Depremzedeler için kampanya başlatan ve afet bölgesine giden Haluk Levent, Twitter hesabından paylaşım yapmaya devam ediyor.

Ünlülerden zelzele yardımları 

Levent “Bölgenin acil muhtaçlıkları için İstanbul’a geldim. Çadırdan jeneratöre, güneş gücü şirketlerinden, yemek şirketlerine kadar bir dizi firmayla pazarlık yaparken yanımda sıkı pazarlık yapacak Kıvanç Tatlıtuğ, Oktay Kaynarca üzere dostlar olacak. Her yerle görüşeceğiz” dedi.

Ayrıca Oktay Kaynarcanın imal ortağı olduğu “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisinin ışık grubunu ve karavanlarını da bölgeye gönderdiği öğrenildi.

Deprem,haluk levent,kıvanç tatlıtuğ,oktay kaynarca

Ünlüler sarsıntı yardımlarına kaldıkları yerden devam ediyorlar. Haluk Levent zelzele bölgelerine alınacaklar için Oktay Kaynarca ve Kıvanç Tatlıtuğ’dan dayanak aldı. Ayrıntılar için…

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Oktay Kaynarca ve Kıvanç Tatlıtuğ Haluk Levent İle Depremzedelere Yardım Toplayacak!