e
sv

Oyuncu Can Yaman’da Ahbap’a Bağışını Gönderdi

326 Okunma — 09 Şubat 2023 20:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat tarihinde gerçekleşen ve yürekleri dağlayan 2 büyük zelzelenin tesiri hâlâ sürüyor. Sırf Kahramanmaraş’ta olmayıp 10 ililde büyük ölçüde etkileyen bu zelzele sonucunda birçok yapı yerle bir olmuş hatta birtakım mahalleler neredeyse tamamı yıkılmıştır. Ülkece birlik olunan bu günlerde yurt içi ve yurt dışı pek çok dayanak gönderiliyor. Takviye ve yardım furyasına ünlü isimlerin de katıldığı görülüyor. Genel olarak magazin haberlerinde sıkça ismi geçen Can Yaman’da bağış yapan ünlüler ortasında yerini alıyor.

Can Yaman’da sarsıntı bağışı yapan ünlüler arasında!

Haluk Levent öncülüğünde hayatını devam ettiren Ahbap derneği, yardımlaşma ve dayanışma temelli bir sivil toplum kuruluşu olarak biliniyor. Bilhassa doğal afet anında birlik olunarak çalışmaların yapıldığı bu derneğe pek çok bağış dayanağı de gerçekleşiyor. 6 Şubat gecesi 7.4 ve gündüzünde yaşanan 7.7 şiddetindeki 2 zelzele bölge ve etrafını büyük bir enkaz ortamına dönüştürdü. Sonucunda pek çok yerden yardım ve takviye gelmeye başladı.

Ahbap derneği de bu süreçte olabildiğince yardım sürecini arttırmaya ve hızlandırmaya çalışıyor. Süreç içerisinde de bağışları kabul ediyor. Bağış yapan şahıslar ortasında ünlüler de yer alıyor. Bağış yapan ünlüleri tek tek açıklayan Haluk Levent bağış faturalarını da açıklayacağını duyurarak her şeyin şeffaf biçimde ilerlemesi için uğraşlarını sürdürüyor. Bağış çemberine Can Yaman’ın da katıldığı görülüyor. Birbirinden farklı pek çok projeye imza atan Can Yaman, Türkiye’de başladığı oyunculuk mesleğine İtalya’da devam ediyordu. Bir müddettir yurtdışından hayranlarıyla da ses getiren oyuncu mesleğini yurtdışına açmıştı. Dizi projeleriyle bildiğimiz oyuncu bir müddettir sessizliğini koruyordu. Haluk Levent’in kurucusu olduğu Ahbap derneğine bağış yaparak kendisini hatırlatmış oldu. 250 bin TL’lik bağış yapan oyuncu Can Yaman yaşanılan bu olay için takviyesini göstermiş oldu.

Can Yaman,Deprem,haluk levent

Can Yaman’da zelzele bölgelerine yardım gönderen ünlüler ortasında yer alıyor. Ünlü sanatçı zelzele bölgelerine dayanağını esirgemedi. Ne kadar bağışta bulundu ayrıntılar için….

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Oyuncu Can Yaman’da Ahbap’a Bağışını Gönderdi