e
sv

Mutlu evliliğin sırrını arayanlar buraya!

71 Okunma — 14 Aralık 2023 17:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Eşinizi çok seviyor lakin bazen uyuşmazlıklar yaşıyorsanız aman dikkat!

Evliliğinizde meseleler yaşıyor, tartışıyor olabilirsiniz hatta bazen aklınızı ayrılık fikri gelebilir lakin evliliğinizle ilgili meselelerinizi partneriniz ile paylaşmadan tahlile ulaştıramayacağınızı unutmamalısınız. Gelin birlikte keyifli bir evliliğin sırlarını inceleyelim.

Teknoloji çağındayız ve ne yazık ki insanların ellerinden telefon, tablet üzere teknolojik eserler artık düşmez oldu. bu nedenle artık eşler meskene geldiklerinde birbirleriyle dertleşmek, günlerinin nasıl geçtiğini konuşmak ve vakit geçirmek için yerine yalnızca internette vakit geçirir hale geldiler. Bilhassa toplumsal medyada görünen ve ‘kusursuz’ gösterilmeye çalışılan çiftleri gördükçe eşler kendi evliliklerinde olan sorunları tahlili imkansız hale getirilebiliyor.

MUTLU EVLİLİĞİN SIRRI

1- Sağlıklı bir irtibat, evliliklerde ki en kıymetli ögelerden birisidir. Eşler ortasında dürüst ve net bir irtibat kurmak, hislerini rahatça tabir etmek ve birbirini anlamak için vakit ayırmak değerlidir. Empati yapmak ve birbirini dinlemek, münasebette ki meselelerin tahlilinde büyük rol oynar.

2-  Evlilikte çiftlerin birbirine karşı hürmeti sağlam bir evliliğin temel taşıdır diyebiliriz. Eşler birbirlerinin hislerine, niyetlerine ve ferdî alanlarına hürmet göstermelidir. Birbirlerini küçümsemek ve genel olarak eleştirmek yerine hürmet göstermeleri ilgiyi güçlendirecektir.

3- Evlilikte sıkıntılar kaçınılmazdır lakin değerli olan, sıkıntılara değil tahliline odaklanmaktır. Eşlerin meselelerini karşılıklı konuşup birlikte ele almaları, bağlantı kurması ve tahlil odaklı olmaları bağlantıyı güçlendirir.

4- Evliliklerde bilhassa vakit geçtikçe unutulan çok kıymetli bir konu daha var ki onlarda “Özür dilemek, teşekkür etmek ve sevgisini lisana getirmek” Evlilikte vakit geçse bile bunları aksatmadığınız teşekkür etmeyi ve özür dilemeyi mağlubiyet olarak görmediğiniz takdirde çok daha memnun olacağınızı bilmelisiniz. Unutmayın ki evlilik grup işidir.

İpucu

Evlilik,Sorunlar,Çözüm,Zaman,Eşler,Evliliğin

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Mutlu evliliğin sırrını arayanlar buraya!