e
sv

Kraliçe 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ziya Zeynep’in Yasak Aşkını Ortaya Çıkarıyor!

232 Okunma — 24 Nisan 2023 23:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin yeni beğenilen dizisi Kraliçe, 5. yeni kısmıyla 19 nisan çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin son kısmında; Deniz Ateş’in, kendisini tekraren defa öteki bayanlarla aldattığını öğrenir. Bunu bilip kendisine söylemeyen Zeynep’e de tutum alır. Şirketin tanıtım gecesinde Deniz, kameraların karşısına geçip, Ateş’le uygar bir halde boşanma kararı aldıklarını açıklar. Bunun üzerine Ateş, Deniz’in tüm hesaplarını bloke eder. Sıkıntı durumda olan Deniz, kredi için bankaya Ateş’in imzasını taklit ederek başvurur. Bunu öğrenen Ateş, Deniz’e bir teklifle sarfiyat. Ali ise, tehlikeli işlere girişir. Kraliçe 5. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ziya, Zeynep’in yasak aşkını ortaya çıkarıyor.

Ziya Zeynep’in Yasak Aşkını Ortaya Çıkarıyor!

Kraliçe 5. kısım 1. fragmanında; Ateş, Deniz’i ikna ederek onu meskene geri götürüyor. Fakat Deniz, Ateş ile baş başa kalmamak için krediyi yakıyor ve konuttan çıkıyor. Ateş’in ise perde gerisinde öbür bir bayanla daha birlikteliği olduğu ortaya çıkıyor. Öte yandan Ziya, Zeynep’in zımnî aşkını ortaya serip, kardeşleri birbirine düşürmeye çalışıyor.

İşte Kraliçe 5. kısım 1. fragmanı…

KRALİÇE 4. KISIM ÖZETİ!

Deniz, Ateş’in ailesinin yardımına koşmasından sonra ona karşı yumuşar. Bunu gören Zeynep, Ateş’i uyarır. Ona, öbür bayanlarında olduğunu Deniz öğrenirse daha çok üzüleceğini söyler. Deniz onların konuşmasını duyduktan sonra Ateş’in kendisini bir kere aldatmadığını, tekraren sefer öteki bayanlarla aldattığını öğrenir.

O gece Deniz çabucak aile avukatlarını arayıp Ateş’e bir boşanma davası protokolü hazırlatır. Protokolde yalnızca kızının velayetini isteyen Deniz, Ateş’ten maddi bir istekte bulunmayacağını beyan eder. Sonraki gün şirketin tanıtımında bir ortaya gelen Ateş ile Deniz, kameraların karşısına geçer.

Önce ikili boşanmaları konusunda bir açıklama yapmaz. Lakin Deniz, Ateş’le birlikte muhabirlerin karşısına çıkıp, kendilerinin boşanma kararı aldığını, çocukları olduğu için bu süreçte Ateş’le bir ortaya geleceklerini açıklar. Deniz’in bu açıklaması Ateş için de sürpriz olur.

Eve döndükten sonra Deniz, boşanma protokolünü Ateş’e uzatır ve ondan maddi bir beklentisi olmayacağını yalnızca çocuğunun velayetini istediğini söyler. Ateş ise, protokolü yırtıp atar. Sonraki gün Deniz’in tüm hesaplarına ve kredi kartlarına bloke koydurur.

Deniz, çiftliği tekrar ayağa kaldırmak için kolları sıvar. Orayı bir marka haline getirmeyi maksatlar. Lakin, çiftliğe aldığı şeylerin parasını ödeyemeyince Ateş’in hesaplarına bloke koyduğunu anlar. Kendi şirketini bile Ateş’in üzerine yapan Deniz, beş parasız kalır. Devayı kredi çekmekte bulan Deniz, Ateş’i kefil gösterip onun imzasını taklit eder.

Ali, Yakup’un yanında çalışmaya başlar. Ziya Yakup’tan, Ali’den çiftliğe yasa dışı malları koyması için büyük para teklif etmesini ister. Ali, bunu duyunca kabul etmez. Narin, ortaya girip Ali’yi ikna eder. Ziya’dan da kurulunu alır. Ali, malları ablalarından habersiz çiftliğe saklar.

Ateş Deniz’i arayıp onunla değerli bir şey konuşmak istediğini söyler. İkili buluşur ve Ateş Deniz’e, imzasını taklit ettiğini bildiğini, bu mevzuda onunla anlaşmak istediğini söyler. Ateş Deniz’e ne teklif edecek?

Kraliçe 5. Kısım Fragmanı Yayınlandı Mı? Ali Tehlikeli İşlere Girişiyor!

kanal d,kraliçe,Kraliçe dizisi

şlifle sarfiyat. Ali ise, tehlikeli işlere girişir. Kraliçe 5. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ziya, Zeynep’in yasak aşkını ortaya çıkarıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Kraliçe 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ziya Zeynep’in Yasak Aşkını Ortaya Çıkarıyor!