e
sv

Kraliçe 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ateş Deniz’in Boşanma Protokolünü Yırtıp Atıyor!

192 Okunma — 24 Nisan 2023 02:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin yeni beğenilen dizisi Kraliçe, 3. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Çiftlik borcundan ötürü mühürleniyor. Sonraki gün Deniz, yüzüğünü satıp bankanın ikinci taksitini ödeyip mührü kaldırıyor. Ateş, Deniz’in yüzüğü sattığını öğrenip yüzüğü geri alıyor. Ziya, öbür alacaklıları ayağa kaldırıyor ve Ali darp ediliyor. Ateş, gidip alacaklılarla konuşup borçları kapatıyor. Zeynep, Ateş’in hayatında öteki bayanlarda olduğunu anlıyor ve onu uyarırken Deniz her şeyi duyuyor. Kraliçe 4. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ateş, Deniz’in boşanma protokolünü yırtıp atıyor.

Ateş Deniz’in Boşanma Protokolünü Yırtıp Atıyor!

Kraliçe 4. kısım 1. fragmanında; Deniz, artık Ateş’ten bir an önce boşanmak istiyor ve bir protokol hazırlatıp ona veriyor. Ondan hiçbir şey istemediğini yalnızca kızının velayetini istediğini söylüyor. Ateş, Deniz’den boşanmak istemiyor ve Deniz’in gözlerinin içine bakarak protokolü yırtıp atıyor. Deniz, bu davranıştan sonra Ateş ile çekişmeli boşanma sürecine gireceğini anlıyor.

İşte Kraliçe 4. kısım 1. fragmanı…

KRALİÇE 3. KISIMDA NELER OLDU?

Çiftlik borcundan ötürü mühürleniyor. Üç kardeş, geceyi küçük bir kulübede geçiriyor. Deniz sonraki sabah kardeşlerine bir not bırakıp İstanbul’a yüzüğünü satmaya gidiyor. Yüzüğü satan Deniz, bankanın ikinci taksitini ödeyip çiftlikteki mührü kaldırıyor. Kuyumcu Ateş’i arayıp Deniz’in yüzüğü sattığını söylüyor.

Ateş gidip yüzüğü geri alıyor. Mesleği Deniz’le ayrılmamasına bağlı olan Ateş, çiftliğe gidiyor. Öte yandan Ziya, çiftliği ucuza kapatmanın kaygısındayken umutları suya düşüyor. Bu türlü olunca öbür alacaklılarla konuşup onları kışkırtıyor. Ali, çarşıda alacaklıların saldırısına uğruyor.

Bunu öğrenen Ateş, gidip alacaklılarla tek tek konuşup ellerindeki senetleri alıp borçları ödüyor. Bu türlü olunca Deniz, Ateş’e karşı biraz yumuşamaya başlıyor. O akşam Ateş’de çiftlikteki kutlama yemeğine kalıyor. Zeynep Ateş’in yanında oturuyor ve onu üst üste bir bayanın aradığını görüyor.

Ateş çiftlikten ayrılırken Zeynep onunla konuşmak istiyor. Ona, Deniz’in ona karşı yumuşadığını, öteki bayanlarında olduğunu öğrenirse neler olabileceğini söyleyip onu uyarıyor. O sırada Deniz, Zeynep ile Ateş’in konuşmasını duyuyor. Ateş’in Deniz’le tekrar barışma hayalleri suya düşüyor.

Kraliçe 3. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Deniz Çiftliği Hacizden Kurtarmak İçin Yüzüğünü Satıyor!

dizi,kanal d,kraliçe,Kraliçe dizisi

ve onu uyarırken Deniz her şeyi duyuyor. Kraliçe 4. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ateş, Deniz’in boşanma protokolünü yırtıp atıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Kraliçe 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ateş Deniz’in Boşanma Protokolünü Yırtıp Atıyor!