e
sv

Kızılcık Şerbeti 23. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ömer Kıvılcım’la Bir Süre Görüşmek İstemiyor!

230 Okunma — 24 Nisan 2023 15:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kızılcık Şerbeti, 23. yeni kısmıyla 14 nisan cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Ömer, gözaltına alınır. Kıvılcım, büyük bir hüzün içine girer. Fatih, amcasının Kıvılcım yüzünden mahpusta olduğunu öğrenince Doğa’yla ortalarında tartışma yaşanır. Tüm bunlar olurken Kayhan, Leman’dan Metahan’ın onun ölen kocasının oğlu olduğunu öğrenir. Ömer’in karşısına çıkan Kayhan ona, Metehan’ın onun oğlu olmadığını bildiğini söyler. Kızılcık Şerbeti 23. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Ömer Kıvılcım’a, onunla bir mühlet görüşmek istemediğini söylüyor.

Ömer Kıvılcım’la Bir Mühlet Görüşmek İstemiyor!

Kızılcık Şerbeti 23. kısım 2. fragmanında; Kıvılcım, yaptığı şeyle hem Ömer’i hem de Metehan’ın inancını kaybetmekten korkuyor. Düşündüğü üzere de oluyor. Ömer Kıvılcım’a, onunla bir müddet görüşmek istemediğini söylüyor. Nursema, Umut’un görüşme teklifini kabul etmiyor. Öte yandan Pembe, Abdullah’ın o hediyeyi kime götürdüğünü öğrenmeye çalışıyor. Fatih, Doğa’yı aldatıyor mu?

İşte Kızılcık Şerbeti 23. kısım 2. fragmanı…

KIZILCIK ŞERBETİ 22. KISIM ÖZETİ!

Nursema’nın şartını kabul ederek onu konuta dönmeye ikna eden Abdullah, Nursema’nın kararından vazgeçmesiyle bir nebze rahatlar. Lakin, Alev’e olan hislerini kızıyla açıkça konuşmak zorunda kaldığı için çok rahatsız olur. Tabiat, staj yerini değiştirir. Bunu öğrenen Fatih, karısının gönlünü almak için ona bir otomobil almak ister.

Kendini çok akıllı sanan Nilay, dolandırıcıların tuzağına düşer. O dolandırıcı bayanı konuta getirir. Sönmez ve Mustafa’nın ortak olduğu lokantanın açılışı iki aileyi bir defa daha bir ortaya getirir. Abdullah, iki tane armağan alır. Doğa’ya bir gerdanlık alıp kızına sıkıntı durumunda yardım ettiği için ona ikram eder.

İkinci hediyeyi ise Alev’e verip ona teşekkür eder. Abdullah Alev’e, yaptığının yanlış olduğunu o bahisleri artık bir daha açılmamak üzere kapattığını söyler. Bu ortada Pembe, Abdullah’ın iki ikram aldığını, ikinci hediyeyi kime verdiğini merak etmeye başlar.

Çimen’in bilgisayarında gördüğü uygunsuz imajlarla ilgili harekete geçen Kıvılcım, Metehan ve Çimen’e bir ziyan gelmeden mevzuyu halletmek ister. Bu durumu konseye götürür. Ömer’e durumu anlattığında iş işten geçmiş olur. Heyetteki bir öğretmek Metehan’ı polise şikayet eder.

Kayhan, elinde çiçeklerle Leman’ın konutuna masraf. Leman, Kayhan’ın evlenme teklifini kabul eder. Kayhan, bu evlilik süreçlerini yapmak için Leman’dan genel bir vekaletname ister. Ömer ile Kıvılcım, birlikte okula döner. Polislerin Metehan’ı götürdüklerini gören Ömer, ne yapacağını bilemez. Oğlunu kurtarmak için polislere o imajların kendisine ilişkin olduğunu söyler.

Kızılcık Şerbeti 23. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Kayhan Metehan’ın Ömer’in Oğlu Olmadığını Öğreniyor!

‘Kızılcık Şerbeti,Cuma Dizileri,kızılcık şerbeti dizisi,show tv

ını bildiğini söyler. Kızılcık Şerbeti 23. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Ömer Kıvılcım’a, onunla bir müddet görüşmek istemediğini söylüyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Kızılcık Şerbeti 23. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ömer Kıvılcım’la Bir Süre Görüşmek İstemiyor!