e
sv

Kısmetse Olur Yeniden Ekranlarda

661 Okunma — 07 Aralık 2022 18:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kısmetse Olur tekrar ekranlarda. Yeni dönemi ile ekranlara geri dönen Kısmetse Olur Aşkın Gücü Hikaye Serter’in sunumuyla ekranlardaki yer alacak. Merakla beklenilen Kısmetse Olur Aşkın Gücü programından ikinci tanıtım geldi. Gelin ve damatların görücüye çıktığı program toplumsal medyada büyük ilgi gördü.

Bir periyoda dalgasını vuran ve hala da tesiri devam eden Kısmetse Olur programı “Aşkın Gücü” ismiyle yine ekranlara dönüyor. Programda olan şahısların yıldızının parladığı Kısmetse Olur Aşkın Gücü olarak 5 sene sonra tekrar ekranlarda.

Öykü Serter’in sunumunu üstlendiği yeni programın olan Kısmetse Olur Aşkın Gücü’nün tanıtım görüntüsü izleyicileri heyecanlandırdı. Başarılı sunucu Hikaye Serter’in sunumuyla Youtube’da 12 Aralık Pazartesi günü yayınlanacak olan program saat 18.30’da sevenleriyle buluşacak.

9 bayan 9 erkek yarışmacının yer alacağı programın merakla beklenilen yeni yüzleri kısa müddette çok fazla dikkat çekti.

Kısmetse Olur tekrar ekranlarda. 5 yılın akabinde yeni yüzlerle ekranlara dönmeye hazırlanan Kısmetse Olur Aşkın Gücü merakla bekleniliyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Kısmetse Olur Yeniden Ekranlarda