e
sv

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 37. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sadi Mert’in Ortadan Kaybolduğunu Öğreniyor!

311 Okunma — 25 Nisan 2023 19:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Show Tv’nin sevilen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Üzere, 37. yeni kısmıyla 27 nisan perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Sadi, Mert’in oğlu olduğunu öğrendikten sonra ne yapacağını bilemez. Üzerine bir de onun çok hasta olduğu haberiyle yeterlice yıkılır. Asuman Mert’e, Sadi’nin babası olduğunu ima eder. Songül, Sadi’nin bu sıkıntı durumunda yanında olup onu teselli eder. Sadi’ye, gebe olduğunu söyleyemez. Onun bebeği istemeyeceğini düşünmeye başlar. Gelsin Hayat Bildiği Üzere 37. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Sadi, Mert’in ortadan kaybolduğunu öğreniyor.

Sadi Mert’in Ortadan Kaybolduğunu Öğreniyor!

Gelsin Hayat Bildiği Üzere 37. kısım 2. fragmanında; Servet, hapishaneden kaçma planları kurmaya başlıyor. Songül, gebe olduğunu Sadi’ye söyleyemiyor. Asuman ise, Sadi’nin Mert’in oğlu olduğunu öğrenip bu bombayı patlatmaya hazırlanıyor. Sadi, Mert’le konuşup onu rahatlatmaya çalışıyor. Gizem Sadi’yi arayıp Mert’in ortadan kaybolduğunu söylüyor.

İşte Gelsin Hayat Bildiği Üzere 37. kısım 2. fragmanı…

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ ÜZERE 36. KISIM ÖZETİ!

Servet’in yakayı ele vermesi tüm sırları açığa çıkarırken Songül de Yörük’ün gerçekte kim olduğunu öğrenir. Servet’e silahını doğrultan Songül, onu öldürüp ailesinin intikamını almak ister. Lakin Sadi, onu adalete teslim etmek için Songül’ü ikna eder. Konuta döndükten sonra Sadi’nin bu operasyonu kendisinden sakladığı için ona çok kızar.

Bu ortada gebe olduğunu da öğrenir. Bu haberi Sadi’ye söylemek için vaktini bekler. Derya, Mert’in çıkan test sonuçlarıyla hayatının şokunu yaşar. Mert babasının kim olduğunun karşılığını almadan Derya’yla konuşmamaya karar verir. Ortada kalan Gizem ise Mert ve Derya ortasındaki irtibatı kurarken Asuman her zamanki üzere bu bağlantısı koparmak için elinden geleni yapar.

Aylin anneannesinden öğrendikleriyle büyük bir hüzün yaşar. Araz, Aylin’in babasını bulmak için elinden geleni yapar. En son ulaştığı adrese Aylin’le birlikte giden Araz içeride yıllar evvel kendilerini terk edip giden annesini görür. Araz, yaşadığı şok karşısında donup kalır. Yalnızca “anne” dier.

Derya son ana kadar Mert’in rahatsızlığıyla ilgili elinden geleni yapsa da gayretlerinin boşa çıkması onu kıymetli bir karara iter. Servet’in mahkemesi Songül’ün geçmişle olan hesabın sonsuza dek kapanmasını sağlar. Songül, Sadi’ye bebek beklediğini söylemek için hazırlanırken Derya gelir.

Derya Sadi’ye, evvel Mert’in hasta olduğunu söyleyip sonra Mert’in onun oğlu olduğunu itiraf eder. Songül, onları dinleyip gözyaşlarına boğulur.

Gelsin Hayat Bildiği Üzere perşembe günü saat 20:00’da Show Tv’de.

Gelsin Hayat Bildiği Üzere 37. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Songül Sadi’yi Teselli Ediyor!

Gelsin Hayat Bildiği Üzere,Gelsin Hayat Bildiği Üzere Dizisi,show tv

i istemeyeceğini düşünmeye başlar. Gelsin Hayat Bildiği Üzere 37. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Sadi, Mert’in ortadan kaybolduğunu öğreniyor

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 37. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sadi Mert’in Ortadan Kaybolduğunu Öğreniyor!