e
sv

Gelsin Hayat Bildği Gibi 34. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Sadi Taylan’ı Servet’in Elinden Kurtaracak Mı?

248 Okunma — 23 Nisan 2023 15:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Üzere, 33. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Sadi, Songül’den saklamak zorunda olduğu bilinmeyen misyona sadık kalmak için elinden geleni yaparken organize şube Servet’e ulaşmak için lakabı dışında ellerinde hiçbir kanıtları olmayan Yörük’ü bulmaya çalışıyor. Baskında Songül, Sadi’yle karşı karşıya geliyor. Derya, Kıvanç’la nikah masasına oturuyor. Lakin Kıvanç, nikah masasında Derya’yla evlenmekten vazgeçiyor. Gelsin Hayat Bildiği Üzere 34. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Sadi Taylan’ı, Servet’in elinden kurtaracak mı?

Sadi Taylan’ı Servet’in Elinden Kurtaracak Mı?

Gelsin Hayat Bildiği Üzere 34. kısım 1. fragmanında; Derya, nikah masasında büyük bir hayal kırıklığına uğruyor. Bu duruma ablası yüzünden düştüğünden habersiz büyük bir hüzne boğuluyor. Mert Kıvanç’tan hesap sormaya gittiğinde ondan annesinin yaşadığını öğreniyor. Servet, Taylan komiserin mevt buyruğunu veriyor. Sadi, Taylan’ın karşısına Yörük olarak çıkıyor. Taylan Sadi’nin Yörük olduğunu öğrenince çok şaşırıyor.

İşte Gelsin Hayat Bildiği Üzere 34. kısım 1. fragmanı…

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ ÜZERE 33. KISIMDA ÖTEKİ NELER OLDU?

Sadi, Songül’den saklamak zorunda olduğu kapalı misyona sadık kalmak için elinden geleni yaparken organize şube Servet’e ulaşmak için lakabı dışında ellerinde hiçbir kanıtları olmayan Yörük’ü bulmaya çalışıyor. Songül, birinci baskında onları elinden kaçırıyor.

Servet, hem Sadi’yle bilinmeyen iştirakine devam ediyor. Hem de Songül’ün öldürülmesi için Ankara mafyasıyla iş birliği yapıyor. Songül’ü öldürmek için yapılan akında Melike ağır yaralanıyor. Songül, kendisinin öldürülmek istediğini bunu Servet’in yaptırdığını anlıyor.

Sadi, saldırıyı yapan adamları bulup tam onların kimden buyruk aldığını öğreneceği sırada adamlar vuruluyor. Kıvanç, Derya’ya Cerrahlığı bırakmaya karar verdiğini söyleyip ona tekrar evlenme teklifi ediyor. Derya da kabul ediyor.

Songül, Derya’nın kına gecesine gidiyor. Kına gecesinde Meltem ile takışmaya devam ediyor. Taylan, bir ihbar alıyor ve Songül ile birlikte ihbar yerine Servet’i ve bilinmeyen ortağını bulmak için gidiyor. Sadi, Songül’ün geldiğini görünce baş savcıdan yardım istiyor. Songül Sadi’yi görüyor.

Savcının Songül’ü aramasıyla Sadi’den şüphelenmiyor. Mert Derya’nın Kıvanç’la evlenmesini istemiyor. Sadi onunla konuşup düğüne gitmeye ikna ediyor. Düğünden evvel Derya’nın ablası Kıvanç’a, Mert’in Derya’nın kardeşi değil oğlu olduğunu söylüyor. Derya nikah masasında ‘evet’ dedikten sonra sıra Kıvanç’a geliyor. Kıvanç, çok düşündükten sonra ‘hayır’ deyip nikah salonunu terk ediyor.

Gelsin Hayat Bildiği Üzere 33. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Sadi Kapalı Vazifesi Sırasında Songül’e Yakalanıyor!

dizi,Gelsin Hayat Bildiği Üzere,Gelsin Hayat Bildiği Üzere Dizisi,perşembe dizileri 2022,show tv

‘yla evlenmekten vazgeçiyor. Gelsin Hayat Bildiği Üzere 34. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Sadi Taylan’ı, Servet’in elinden kurtaracak mı?

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Gelsin Hayat Bildği Gibi 34. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Sadi Taylan’ı Servet’in Elinden Kurtaracak Mı?