e
sv

Ego 9. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Erhan Sibel’e Aşık Olduğunu İtiraf Ediyor!

306 Okunma — 24 Nisan 2023 11:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fox Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenene dizisi Ego, 8. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Erhan Sibel’e, Elif’in hamileliğini kendisine söylemediği için çok kızıyor. Gidip Elif’le konuşan Erhan, Burhan beyin karşısına çıkıp bebeğine sahip çıkacağını en kısa zamanda Sibel’den boşanacağını söylüyor. Elif, Erhan’ın imzaladığı boşanma protokolüyle Sibel’in karşısına çıkıp ona, her şeyin bittiğini söylüyor. Sibel ise, protokolü alıp yırtıyor. Ego 9. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Erhan Sibel’e, aşık olduğunu itiraf ediyor.

Erhan Sibel’e Aşık Olduğunu İtiraf Ediyor!

Ego 9. bölüm 1. fragmanında; Sibel Elif’e, Erhan’ın onu değil karnındaki bebeği sevdiğini söylüyor. Elif Erhan’la konuşmaya gidiyor. Ama ondan beklediği cevabı alamıyor. Öte yandan Begüm hamile olduğunu açıklıyor. Bu açıklama evde şok etkisi yaratıyor. Zafer, Arda’ya bir komplo kuruyor ve onunu tutuklanmasını sağlıyor. Senem bunu öğrenince deliye dönüyor. Erhan Sibel’i kıskanıyor. Sibel Erhan’a, bunu neden yaptığını sorduğunda ona aşık olduğunu itiraf ediyor.

İşte Ego 9. bölüm 1. fragmanı…

EGO 8. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Erhan, Elif’in hamile olduğunu öğrendikten sonra üzerine bir de bunu Sibel’in bilip kendisinden sakladığını öğreniyor. Bunun üzerine hemen Elif’in yanına gidiyor ve onunla konuşuyor. Elif ile Erhan birlikte Burhan’ın karşısına çıkıyor. Burhan Erhan’a, kızından ve ailesinden uzak durmasını istiyor.

Daha sonra yumuşayıp Erhan’a, en kısa zamanda kızıyla evlenip çocuğuna sahip çıkmasını istediğini söylüyor. Erhan, bir gün önce Sibel’le evlendiğini bu evliliği en kısa zamanda bitireceğini söyleyip gidiyor. Bu arada Sibel, bir boşanma protokolü hazırlatıyor. Tuncay, Elif’in kendisini terk etmesiyle büyük bir üzüntü yaşıyor.

Kız kardeşinin yanına gidiyor. Erhan’ın da onu terk ettiğini öğreniyor. İki kardeş aşk acılarını birbirleriyle dertleşerek gidermeye çalışıyor. Arda, Sanem’in babasını kurtarmak için Tuncay’la evlenmek zorunda kaldığını öğreniyor ve onu kaçırıp eve getiriyor.

Bunu öğrenen Tuncay, Burhan beyi işinden ediyor. Bu arada Erhan, kafa dinlemek için ortadan kayboluyor. Sibel onun nereye gittiğini öğrenip peşinden gidiyor. Ona elindeki boşanma protokolünü imzalatmak istiyor. Ama Erhan, imzalamıyor. Tuncay, Elif’le görüşmek için Nihal’den yardım istiyor. Elif, Nihal’in yanına gidiyor. Orada Tuncay’a, onu kullandığını itiraf edip özür diliyor.

Elif, Erhan’a o protokolü imzalatıp Sibel’i otel odasına çağırıyor. Orada ona, bu işi başladığı yerde bitirmek istediğini söyleyip Sibel’e Erhan’ın imzaladığı protokolü uzatıyor. Sibel ise, Elif’in kendisine uzattığı protokolü yırtıp atıyor. Elif, bu savaşı kazandığını düşünürken tekrar başa dönmenin şokunu yaşıyor.

Ego 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Erhan Sibel’i Terk Ediyor!

dizi,Ego Dizisi,fox tv

öylüyor. Sibel ise, protokolü alıp yırtıyor. Ego 9. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Erhan Sibel’e, aşık olduğunu itiraf ediyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Ego 9. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Erhan Sibel’e Aşık Olduğunu İtiraf Ediyor!