e
sv

Doğal Bir Gelin Görünümü için 6 Nude Ombre Tırnak Fikirleri

1483 Okunma — 16 Temmuz 2022 12:46
Doğal Bir Gelin Görünümü için 6 Nude Ombre Tırnak Fikirleri
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Doğal Bir Gelin Görünümü için 6 Nude Ombre Tırnak Fikirleri

Düğün günü tırnaklarınız için klasik ten rengine veya açık pembeye bir alternatif mi arıyorsunuz? Dikkate alınması gereken bir seçenek çıplak ombre! Tasarım basit ve zariftir, ancak yine de güzel görünümünüze ince bir dokunuş katar. OPI Global Education Design direktörü Heather Reynosa, “Nü renk tonları kullanan bir ombre solmaya sadece süper nötr ve görünümünüzle uyumlu hale getirilmesi kolay değil, aynı zamanda süper şık” diyor.

Çıplak ombre mani ile klasik tutabilirsiniz , ancak bu tasarım aynı zamanda nötr kalırken biraz yaratıcılığı dahil etmenize izin verir . Reynosa’ya göre, “Çeşitli renk ombre kombinasyonları oluşturmak için nüler kremler, ışıltılar, inciler ve hatta krom efektlerle gelir”.

Dahası, ten rengi ombre manikürünüz için seçtiğiniz tırnak şekliyle de biraz kişilik ifade edebilirsiniz. Biraz gergin mi hissediyorsun? Sivri uçlu bir ipucu deneyin. Daha rafine bir şey mi arıyorsunuz? Badem şeklinde bir çivi düşünün. Reynosa, “ Büyük gününüzde tırnaklarınız hakkında hatırlamanız gereken en önemli şey , onların size ait olması ve sizin keyfiniz için olmasıdır, bu yüzden kendinizi en güzel ve özgüvenli hissetmenizi sağlayacak şekilde kendinizi ifade etmekten çekinmeyin” diyor Reynosa. . 

Doğal tonlardan göz alıcı süslemelere kadar, ilham almanız için favori ten rengi ombre manikürlerimizi bir araya getirdik. Dikkate alınması gereken altı görünüm için okumaya devam edin.  Ombre Tırnak Fikirleri

Temiz Nötr

Tıpkı bu gelinin yaptığı gibi sade ve temiz bir nude ombre tırnak görünümü tercih edin. Tırnakları nötr tutmak, özellikle ellerinizin yakın fotoğraflarında yüzüğünüzün gerçekten patlamasını sağlar. 

Badem Şeklinde

Badem şeklindeki tırnaklar, modası asla geçmeyecek kadınsı ve tatlı bir tırnak şeklidir. Her gelin stiline uyan bir görünüm için şekli ten rengi bir ombre tasarımıyla eşleştirin.  Ombre Tırnak Fikirleri

İnci Süslemeleri

Gelin manilerinize göz alıcı bir detay eklemek istiyorsanız, nude ombre tırnaklarının altına birkaç inci süsleme ekleyen bu gelinden not alın.  Ombre Tırnak Fikirleri

Kare Şekilli

Klasik gelinler, bu görünüm tam size göre! Yumuşak kare manikür, asla modası geçmeyecek bir şekildir.  Ombre Tırnak Fikirleri

Sivri Tırnaklar

Aşırı güçlü olmayan modern ve keskin tırnak görünümü için büyük gün için ultra sivri tırnakları deneyin. Şekil geleneksel değildir, ancak basit bir çıplak ombre çivi ile eşleştirildiğinde yine de gelin hissi verir. Ombre Tırnak Fikirleri

Bir Pırıltı Dokunuşu

Gelin manilerinize biraz ışıltı katmak mı istiyorsunuz? Bu gelin nötr bir temel renk kullandı ve ombre ışıltı efektiyle vurgulandı.

Evde ombre oje yapabilir miyim?

Evet! Düğün gününüz için kendi ojelerinizi yapıyorsanız mutlaka ombre bir tasarım deneyebilirsiniz. Bu görünüm için tırnağınızın her birine çıplak bir taban katmanı uygulamak ve kurumasını sağlamak isteyeceksiniz. Ardından temiz bir sünger alın ve ikinci renginizi süngere paralel olarak üst üste binen şeritler halinde uygulayın. Ardından, ombre efektini oluşturmak için süngeri tırnaklara hafifçe bastırın. Bir Q-ucu ve oje çıkarıcı ile temizleyin… ve işte! Hepsi bu kadar.

Ten rengim için doğru nude tonunu nasıl seçerim?

Reynosa, “Nü seçerken en önemli şey, onun benzersiz ten renginize mükemmel şekilde uymasını veya tamamlamasını sağlamaktır” diyor. Cildinizin hemen altında hangi renk damarlarının göründüğünü belirlemek için bileğinize bakmanızı önerir. Mavi görüyorsanız, soğuk pembeler ve gümüşi en iyi sonucu verir, ancak daha yeşil görünüyorlarsa, sıcak nü ve altın tonları gitmenin yoludur. Reynosa, “OPI, Samoalı Kum , İki Kişilik Tiramisu , Çıplak Ruhum , Köpük Banyosu , Kıyı Kumu ve Sonsuz Güneş gibi geniş bir çıplak yelpazesine sahiptir ” diye ekliyor.

Düğün gününden balayına kadar manikürümü nasıl sağlam tutabilirim?

Reynosa, manikürünüzün mümkün olduğunca uzun süre dayanmasını sağlamak için talaş geçirmez cila (özellikle bir OPI GelColor) kullanacak bir jel manikür için bir tırnak teknisyeni görmenizi önerir. DIY manilere gelince, Reynosa manikürü bir gün önce yapıp ertesi gün pardösü sürmeyi söylüyor. OPI ürünleri için OPI Nail Lacquer Top Coat ve OPI Start To Finish’in gidilecek yol olduğunu ekliyor .

2022 için En İyi 45 Badem Tırnak Şekli

Dahası için Magazinpark
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Doğal Bir Gelin Görünümü için 6 Nude Ombre Tırnak Fikirleri