e
sv

Cher nişanlandı mı?

594 Okunma — 26 Aralık 2022 11:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cher nişanladı mı? Ünlü oyuncu ve müzikçi Cher’in pırlanta yüzük paylaşımı 36 yaşındaki sevgilisi Alexander Edwards ile nişanlandığı halinde medya tarafından yorumlandı.

“Believe” isimli müziğiyle tanınan 76 yaşındaki Cher müzik imalcisi ve 36 yaşında olan Alexander Edwards ile Kasım akşamında yemeğe çıkışı el ele çıktıklarından ötürü çiftin birlikte oldukları doğrulanmıştı.

Söylentiler çiftin dünya konutuna girmeye hazırlandıkları tarafında.

               “Aşk Matematikten Anlamaz” demişti

Müzik ikonu Cher, Noel paylaşımı olarak paylaştığı pırlantalı yüzük ile akıllarda yeni soru işaretleri oluşturdu. Toplumsal medya hesabından “Söyleyecek söz yok, Alexander” paylaşımında bulundu. Yüzüğü bir kere daha paylaşan Cher, bu kez, “Bu fotoğrafı yayınladım zira tırnaklar çok güzel” açıklamasında bulundu.

Bunun bir nişan ilanı olduğu düşünen takipçileri ve fanları, hem şaşkınlık hem de sevinç içeren bildiri göndermeye başladılar. Bazıları “Tebrikler” yazarken bazıları de “Evlenme teklifi mi etti?”, “Bu ne demek oluyor?” biçiminde bildiri attılar.

Endişesini lisana getiren bir hayranlarda oldu. Bir takipçisi “Bu mevzuda ne hissettiğimden emin değilim. O kadar uzun müddettir hayranınım ki sana karşı niyetinden çabucak şüpheleniyorum. Mükemmel olduğunuzu biliyorum ve yakın etrafınızın arkanızı kollamaya devam edeceğinden eminim” diye söyledi.

Cher daha evvel Twitter üzerinden Alexander Edwards’ın fotoğrafını kalp emojisiyle birlikte paylaşarak yaşadıklarını bağlantılarını ilan etmişti.

Çiftin ortasındaki yaş farkını eleştirenlere cevap olarak Cher, toplumsal medyadan karşılık vermiş, “Bizi Savunmuyorum. Kıskananlar Çatlasın… Memnun Olmamız ve Kimseyi Rahatsız Etmememiz Kıymetli Değil” biçiminde bir tweet atmıştı.

Cher, sevgilisi Alexander Edwards’ın kendisine “kraliçe gibi” davrandığını söylemiş “Aşk Matematikten Anlamaz!” tabirini kullanmıştı.

Cher nişanladı mı? Müzik imalcisi Alexander Edwards ile birlikteliği bilinen Cher evleniyor mu? Ortalarındaki yaş farkı kaç yaş?

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Cher nişanlandı mı?