e
sv

Camdaki Kız 76. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hayri Nalan’ı Sedat’la Görünce Çıldırıyor!

313 Okunma — 25 Nisan 2023 07:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Camdaki Kız, 75. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Nalan Türkan’a, Hayri’yle birlikte olmayacağına, onun çocuklarını ve onu bırakmaması için konuşacağına kelam veriyor. Hayri, Nalan gittikten sonra Türkan’a boşanma kağıdını imzalatıyor. Gülcihan’ın hasta olduğunu öğrenen hastaneye koşuyor. Hayri onu. orada da rahat bırakmıyor. Nalan’ın kapısına dayanan Hayri, içeri giriyor. O sırada Sedat kapıya geliyor. Camdaki Kız 76. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Hayri Nalan’ı, Sedat’la görüne çıldırıyor.

Hayri Nalan’ı Sedat’la Görünce Çıldırıyor!

Camdaki Kız 76. kısım 1. fragmanında; Hayri, Nalan için her şeyi göze almaya hazırlanıyor. Fakat Sedat, Nalan’ın davranışlarındaki tuhaflığı fark ediyor ve Nalan’ın kapısına geliyor. Hayri bu durumdan rahatsız oluyor. Sedat, Nalan’ın yanında olduğunu söyleyince Hayri düzgünden uyguna küplere biniyor ve Nalan’a “Evlenelim!” diyor.

İşte Camdaki Kız 76. kısım 1. fragmanı…

CAMDAKİ KIZ 75. KISIMDA NELER OLDU?

Nalan, Türkan ile çocukları için onların konutuna gidiyor. Hayri, onun kendisini sevdiğini ve onun için geldiğini düşünüyor. Nalan Hayri’ye, onunla olamayacağını kendisini unutmasını söyleyip meskenden ayrılıyor. Otomobilde onları izlenen Billur, Hayri’nin Nalan’ın peşinden çıktığını görünce dayanamayıp yanlarına gidiyor.

Nalan, Billur’a bir kelam verip ondan kendisini konutta beklemesini istiyor. Hayri, Nalan’ı bıraktıktan sonra onun otomobiliyle meskene dönüyor. Meskene döndükten sonra Türkan’a, boşanma protokolüne parmak bastırıyor. Sonraki gün, bir celsede Türkan’la mutabakatlı bir formda boşanıyor.

Nalan Billur’a, Hayri’yi hayatından çıkaracağına dair bir kelam veriyor. Sonraki gün Gülcihan’ın hastanede olduğunu öğrenen Nalan oraya gidiyor. Hayri, boşanma haberini Nalan’a vermek için onu daima arıyor. Nalan’ın hastanede olduğunu öğrenen Hayri, çabucak oraya gidiyor ve Nalan’ı Sedat’la konuşmakla tehdit ediyor.

Nalan, onu orada bırakıp meskene geliyor. Hayri de peşinden gelip onu meskeninin önünde yakalıyor. Komşular Hayri’nin Nalan’ın, belalısı olduğunu düşünmeye başlıyor. Billur, Nalan’ın Hayri’yle görüştüğünü öğrenince onun yanına gitmiyor. Türkan, çocuklarını alıp Nalan’la konuşmaya gidiyor.

Türkan, Nalan’la konuşunca Hayri’nin konutuna döneceğini düşünüp rahatlıyor. Hayri, hazırlanıp boşanmasını kutlamak için Nalan’ın kapısına dayanıyor. Nalan, komşuların rahatsız olduğunu anlayınca onu meskene almak zorunda kalıyor. Hayri, kendi elleriyle yemekler yapıp Nalan’a şiirler okuyor.

Sedat, Nalan’ı birinin rahatsız ettiğini düşünüyor ve onunla konuşmak için konutuna gidiyor. Hayri, evdeyken kapı çalıyor. Kapıya gelen kişinin Sedat olduğunu anlayan Hayri, yeterlice küplere biniyor.

Camdaki Kız 75. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Hayri Nalan’ı Tekrar Elde Etmeyi Başarıyor!

Camdaki Kız,camdaki kız dizisi,kanal d

çeri giriyor. O sırada Sedat kapıya geliyor. Camdaki Kız 76. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Hayri Nalan’ı, Sedat’la görüne çıldırıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Camdaki Kız 76. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hayri Nalan’ı Sedat’la Görünce Çıldırıyor!