e
sv

Bunları yaparsanız kirpiklerinize inanamayacaksınız! Basit yöntemlerle kirpiklerinizi güçlendirin

65 Okunma — 20 Aralık 2023 15:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kirpiklerinizin daha bakımlı ve güçlü olması için uygulamanız gereken kolay kurallar

Kirpikler yüze farklı bir mana verir ve yüz hoşluğunun değerli bir kesimidir. Vakitle, yaş aldıkça, maskara kullanımı, çeşitli hastalıklar vs kirpiklerinizde dökülmelere sebep olabilir. Kirpik bakımı için doğal prosedürlerden faydalanabilirsiniz. Aromatik yağlar, içeriğindeki antioksidan bileşenler ve yağ asitleri kirpiklerin güçlenmesine yardımcı olabilir. Bu yağları kaş ve kirpiklerinize uygulayabilir, daha gür ve sağlıklı uzamalarını sağlayabilirsiniz. İşte, size özel doğal yağlarla kirpik bakım önerileri…

Hint Yağı

Hint yağı, içeriğindeki antioksidan bileşenler ve aromatik yağlar sayesinde kaş ve kirpik güçlendirme eserlerinde yaygın olarak kullanılır. Kıl köklerini besleyerek daha dolgun ve canlı görünüm kazanmasına yardımcı olur. Tıpkı vakitte yeni kıl oluşumu için de takviye sunan Hint yağını tertipli olarak kullandığınızda daha gür, dolgun, canlı kirpiklere sahip olabilirsiniz.

Badem Yağı

Kirpik bakımı denildiğinde birinci akla gelen doğal prosedürlerden biri de badem yağıdır. Güçlü antioksidan özellikleriyle ön plana çıkan, E vitamini içeriği ile kaş ve kirpik köklerinin beslenmesini sağlayan badem yağı, kaş ve kirpik dökülmelerini engelleyerek sıhhatini korur. Badem yağı tıpkı vakitte B1, B2, A ve B6 vitaminlerinden de zengindir.

Argan Yağı

Cilt tarafından en kolay emilen yağlardan biri olan argan yağı, hafif yapısı sayesinde kaş ve kirpik köklerine de pratik bir formda uygulanabilir. E vitamini açısından zengindir ve bilhassa makyaj nedeniyle kaş ve kirpiklerin hasar görmesini engellemeye yardımcı olur.

İpucu

Yağ,Kirpik

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Bunları yaparsanız kirpiklerinize inanamayacaksınız! Basit yöntemlerle kirpiklerinizi güçlendirin