e
sv

Bu bulmacayı çözmek için minimum 120 IQ gerekiyor! Sadece 8 saniyede resimdeki ünlüyü tespit edenler gerçek bir dahi olarak kabul ediliyor.

66 Okunma — 20 Aralık 2023 17:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Size baş karıştıran bir zeka testini sunuyoruz. Bu çeşit testler, mantık yürütme ve dikkat yeteneklerinizi ölçmenize yardımcı olur. Artık fotoğraftaki bireylerden hangisinin ünlü olduğunu yalnızca 120 IQ puanının üzerinde olanlar çözebilir.

Sizleri zorlayacak bir zeka testi ile karşınızdayız. Bu tıp testlerde gaye, fotoğraflarda gizlenen sırları en süratli biçimde keşfetmektir. Yalnızca yüksek IQ’ya sahip olanların çözebileceği bu testte, fotoğraftaki ünlü kişiyi bulmak daha güç olabilir, beklenmedik sürprizler sizi bekliyor olabilir.

Yukarıdaki görselde kıyı kenarında dolaşan bir küme insan bulunuyor. Bu insanlardan biri ünlü bir kişi. Misyonunuz ise fotoğraftaki ünlü kişiyi yalnızca 8 saniyede bulmak. Lakin, bu süratli bulmacayı sadece bir deha çözebilir. Artık vakit başlıyor, pekala, siz birinci bakışta fotoğraftaki ünlüyü bulabilecek misiniz?

Resimdeki zımnî ünlüyü 8 saniye içinde bulamayanlar yanlışsız karşılığa haberimizin devamında ulaşabilirler.

Beyin yakan bu zeka testini muvaffakiyetle tamamlayanlara tebrikler! Dikkat yeteneklerinizi ve IQ düzeyinizi bir kere daha kanıtladınız.

Eğer fotoğraftaki ünlüyü bulmakta zorlandıysanız, üzülmeyin. İşte zeka bulmacasının yanlışsız tahlili: Sakallı adamın tişörtüne dikkat edenler, fotoğraftaki ünlüyü basitçe buldular.

İpucu

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Bu bulmacayı çözmek için minimum 120 IQ gerekiyor! Sadece 8 saniyede resimdeki ünlüyü tespit edenler gerçek bir dahi olarak kabul ediliyor.