e
sv

Bircan Bali, Ebru Gündeş ‘in Yasak Aşkı Nasıl Öğrendiğini Anlattı!…

603 Okunma — 24 Kasım 2022 23:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Popçu Hadise ‘nin, ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ile evli olduğu vakitlerde iş insanı Reza Zarrab ‘la yasak aşk yaşaması tezi magazin haberleri ‘nde adeta bomba tesiri yaratırken her geçen gün yasak aşka dair öbür bir detay gün yüzüne çıkıyor. Bu gün ise Söylemezsem Olmaz’ parogram sunucularından Bircan Bali, Ebru Gündeş ‘in yasak aşkı nasıl öğrendiğini anlatarak izleyiciyi şaşırtma kotasını arşa çıkarıyor. Ebru Gündeş, başına gelen yasak aşkı bakın nasıl öğrenmiş….

Bircan Bali, Ebru Gündeş ‘in Yasak Aşkı Nasıl Öğrendiğini Anlattı!…

Beyaz tv ekranlarının vazgeçilmez magazin programı ‘Söylemezsem Olmaz’ ın ünlü sunucularından Seren Serengil dün gece toplumsal medya hesabından yapınladığı bir öyküsünde popçu Hadise ile Reza Zarrab ‘ın yasak aşk yaşadığını ispat etmek için birtakım yazışmaları ortaya çıkarmıştı. Başka sunucularından Bircan Bali ise bugünki programda Ebru Gündeş ‘in Hadise ve Reza Zarrab ortasındaki yasak aşkı nasıl öğrendiğini bir bir anlatarak ağızları açık bıraktı…

“Ebru Gündeş, Yasak Aşkı Gelen İkram İle Öğrendi”

Hadise ile Reza Zarrab ortasındaki yasak aşk savıyla ilgili ayrıntılar veren Bircan Bali, Ebru Gündeş ‘in ihaneti öğrendiği anı şu sözlerle anlattı: “Ebru Gündeş etrafından duyduğu için kuşkuları vardı. Seda Sayan, koronavirüse yakalanıp O Ses Türkiye Yılbaşı çekimlerine gelemeyince Ebru Gündeş ‘i çağırıyorlar. Çekimler bitip herkes kulise gidince Hadise’ye bir çanta geliyor. Hadise çantayı saklamaya çalışırken Ebru Gündeş ‘Aa ne güzel’ diyerek çantayı açıyor. Faturada kocasının ismini görüyor. Buna şahit olan öteki isim de Murat Boz’un menajeri. Olay Acun Medya’da cereyan ettiği için Acun Ilıcalı, Hadise’yi O Ses Türkiye’den gönderiyor.”

Bircan Bali,hadise,Hadise yasak aşk

Popçu Hadise ‘nin, ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ile evli olduğu vakitlerde iş insanı Reza Zarrab ‘la yasak aşk yaşaması tezi magazin haberleri ‘nde adeta bomba tesiri yaratırken her geçen gün yasak aşka dair diğer bir detay gün yüzüne çıkıyor. Bu gün ise Söylemezsem Olmaz’ parogram sunucularından Bircan Bali, Ebru Gündeş ‘in yasak aşkı nasıl öğrendiğini anlatarak izleyiciyi şaşırtma kotasını arşa çıkarıyor. Ebru Gündeş, başına gelen yasak aşkı bakın nasıl öğrenmiş….

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Bircan Bali, Ebru Gündeş ‘in Yasak Aşkı Nasıl Öğrendiğini Anlattı!…