e
sv

Sergen Deveci’den Kaza Sonrası Paylaşım

637 Okunma — 24 Kasım 2022 22:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Turne dönüşü ‘Baş Belası’ tiyatro oyunu grubunu taşıyan minibüsün, 21 Kasım’da Amasya’nın Merzifon ilçesinde önünde seyreden TIR’a geriden çarpması sonucu meydana gelen kazada ağır yaralanan Sergen Deveci’den kaza sonrası paylaşım geldi. Ameliyatı başarılı geçen ünlü oyuncu, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşım ile ‘ikinci bahar’ vurgusu yaparken, sıhhat durumu hakkında bildi verdi.

Kaza Yürekleri Burktu

Karadeniz turnesinde olan, Ceyhun Fersoy, Sergen Deveci ve Melis İşiten’in rol aldığı ‘Baş Belası’ oyunu takımı, dönüş yolunda kaza yapmıştı. Amasya’nın Merzifon ilçesinde yaşanan feci kazada tiyatro işçileri Özgür Karataş, Tolga Güleryüz ve Burak Topçu hayatını kaybetmişti. Minibüsteki Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Melis İşiten, Sergen Deveci, Uğur Şalvarcıoğlu, Ceyhun Fersoy ve Filiz Özbek, ambulanslarla Merzifon ve Suluova’daki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alınmıştı.

Sergen Deveci, daha sonra ambulans uçakla İstanbul’a sevk edilmiş, boyun ve omurgasındaki kırıklar nedeniyle ameliyat edilmişti. Ünlü oyuncu, toplumsal medya hesabından son durumuna ilişkin bilgi paylaştı.

Sergen Deveci’den Kaza Sonrası Paylaşım

Sergen Deveci, “Bazı haberlerin önüne geçmek ya da durdurmak için paylaşım yapmak zorundayım. Şu süreçte birlikte yollardan geçtiğimiz arkadaşlarımızı kaybetmenin acısını hissediyorum yalnızca. Haberlerin tersine çok uygunum, hissediyorum, yemek yiyorum ve reaksiyon veriyorum. Gündemi bu biçimde meşgul ederek size ziyan vermek istemiyorum” sözlerini kullandı.

31 yaşındaki oyuncu, “Sevginizi kısacık müddette pek derinden hissettim. İkinci baharımın geriye kalan kısmında daima buna, bu sevgiye layık olmaya çalışacağım. Kaybettiğimiz canlarımıza, arkadaşlarımıza, dostlarıma Allah’tan rahmet diliyorum. Sağlıklı günlerde görüşmemiz dileklerimle lütfen benim için endişelenmeyin” iletisini yazdı.

Sergen Deveci,Sergen Deveci’den Kaza Sonrası Paylaşım

TIR’a arttan çarpması sonucu meydana gelen kazada ağır yaralanan Sergen Deveci’den kaza sonrası paylaşım geldi.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Sergen Deveci’den Kaza Sonrası Paylaşım