e
sv

Aldatmak 27. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Oylum Behram’a Dönmek Zorunda Mı Kalacak?

325 Okunma — 25 Nisan 2023 00:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Atv’nin sevilen dizisi Aldatmak, 27. yeni kısmıyla 20 nisan perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son kısmında; Güzide, meskenin çalışanı sayesinde Yeşim’in tuzağına düşmekten kurtulur. Tolga, babasına olan borcunu şirketini satıp öder. Güzide, Tarık’tan meskenini geri almayı başarır. Oylum, bebeği aldırmak için gittiği klinikte Behram’la karşılaşır. Behram Oylum’u, tüm ailesini yok etmekle tehdit eder. Güzide’nin karşısına çıkan Behram, kızıyla evleneceğini onun bu evliliği ret etme üzere bir lüksü olmayacağını söyler. Aldatmak 27. kısım 1. fragmanı yayında. Oylum, Behram’a dönmek zorunda mı kalacak?

Oylum Behram’a Dönmek Zorunda Mı Kalacak?

Aldatmak 27. kısım 1. fragmanında; Behram, Oylum’un kendisinden ayrılmak istediğini öğrenince Ozan’a ve Tolga’ya silahlı hücumda bulunuyor. Ozan, ağır bakıma kaldırılıyor. Güzide, bu saldırıyı Oltan’ın yaptığını düşünüp hastanede onun üzerine yürüyor. Bu olanlardan sonra Oylum, Behram’ın yapacaklarından korkup onun yanında olmak zorunda kalıyor.

İşte Aldatmak 27. kısım 1. fragmanı…

https://twitter.com/aldatmakdiziatv/status/1647666175969566720

ALDATMAK 26. KISIM ÖZETİ!

Güzide bir kere daha Tarık’ın şikayetiyle karakola söz vermeye giderken, meskende yapılan aramada rastgele bir ilaca rastlanmaz. Yeşim kelamlarıyla Tarık’ın başını karıştırırken Tarık’ın kendi konutunda bulduğu ilaçlar kuşkularını kuvvetlendirir.

Oylum, öylesine bir münasebet yaşayacağını düşünüp Behram’la birlikte olur. Lakin, ondan gebe kaldığını öğrendikten sonra o bebeği aldırmak ister. Zira, daha üniversite okuması gerektiğini bilir. Behram’ın bebeği aldırmak niyetinde olmadığını anlayan Oylum, Behram’dan habersiz bir kliniğe masraf.

Oylum, bebeğini aldırmak için doktora gittiğinde karşısında Behram’ı görür. Behram, Oylum’u ikna etmek için elinden geleni yapar. Lakin Oylum’un dehşetleri giderek büyür. Ozan ve Tolga’nın Oltan’a karşı birinci atağı Oltan’ın aldığı tedbirle başarısız olur. Bu duruma güzelce hırslanan Tolga şirketini satarak babasının verdiği parayı geri öder.

Güzide, Oylum ve Behram’ı karşısına alarak bu ilgiye onay vermediğini açıkça söyler. Behram’ın hiç güzeline gitmeyen bu konuşma Nazan’ın Sezai’nin tutuklandığı haberini vermesiyle yarım kalır. Güzide çabucak Sezai’yi ziyaret etmeye masraf. Sezai’ye kurulan kumpasın gerisinde Tarık’ın olduğunu fark eden Güzide, onu içine düştüğü bu durumdan kurtarmak için harekete geçer.

Behram, Güzide’nin taşınmak istediğini duyunca kendi yolunca Güzide’nin eski konutunu geri alır. Bu işte parmağı olduğunun bilinmesini istemeyen Behram, Elmas’la birlikte hareket ederek bu hoş haberi Elmas’ın vermesini sağlar. Güzide ve ailesini karşısında nazaran Tarık ve Yeşim büyük bir şok yaşar.

Büyük bir hezimete uğrayan Tarık, eşyalarını toplayıp o meskeni terk eder. Yeşim’in yeniden eli boşa çıkar. Tarık, konutta bulduğu ilacı kimin oraya koyduğunun araştırmasını yapar. Yeşim, yaptığı kumpasın ortaya çıkacağını düşünüp tutuşmaya başlar.

Aldatmak 27. Kısım Fragmanı Yayınlandı Mı? Oylum Behram’ın Gerçek Yüzünü Görüyor!

Aldatmak,Aldatmak Dizisi,atv,perşembe dizileri 2022

bu evliliği ret etme üzere bir lüksü olmayacağını söyler. Aldatmak 27. kısım 1. fragmanı yayında. Oylum, Behram’a dönmek zorunda mı kalacak

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Aldatmak 27. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Oylum Behram’a Dönmek Zorunda Mı Kalacak?