e
sv

Yılbaşı süslemelerinin klasik renkleri: Kırmızı ve beyaz

496 Okunma — 30 Aralık 2022 16:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Koyu kırmızı renk yılbaşı geldiğinin habercisi gibidir! Doğal bir beyaz eşliğinde süslemelerde çağdaş bir hava estiriyor. Siz de deneyin: kırmızı beyaz kumaşlar ve mumlar kullanın yahut kırmızı elmalar ve yıldız kurabiyeler ile farklı süslemeler…

Koyu kırmızı renk yılbaşı geldiğinin habercisi gibidir! Doğal bir beyaz eşliğinde süslemelerde çağdaş bir hava estiriyor. Siz de deneyin: kırmızı beyaz kumaşlar ve mumlar kullanın yahut kırmızı elmalar ve yıldız kurabiyeler ile farklı süslemeler için yer açın.

Küçük dokunuşlarla epey gösterişli yılbaşı masaları hazırlamak mümkün …Çam kısımları,çam kozalakları ve mumlar en büyük yardımcınız olacak..

Abartılı süslemeleri sevmeyenler de yılbaşına özel dekorasyon yapabilir. Sade, beyaz bir örtünün üzerine gri, parlak cam elementleri çelik süslerle kombine edebilirsiniz. Sadeliğin ve zarifliğin güçlü tesirini bu biçimde masanıza ve salonunuza yansıtabilirsiniz.

Sofra dekorasyonunda en fazla iki -,üç renk kullanmaya dikkat edin. Böylelikle sofranızla hem şık hem de daha şık bir hava elde edebilirsiniz. Bu da yılbaşı üzere özel bir sofraya çok daha uygun olacaktır.

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Yılbaşı süslemelerinin klasik renkleri: Kırmızı ve beyaz