e
sv

Ünlü Oyuncu Alper Kul Sahte Çağrılara İsyan Etti

399 Okunma — 09 Şubat 2023 22:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

6 Şubat günü yaşanan sarsıntılar sonrasında pek çok vilayetimizden can kaybı haberleri gelmeye devam ederken geçersiz yardım davetleri takımların işini güçleştiriyor. Hayatta kalanlarla ulaşılma ihtimalini düşüren bu davetler Türkiye’nin dört bir yanından reaksiyon toplarken bu paylaşımlara bir reaksiyon de Alper Kul’dan geldi. Enkaz altındakilere yardımcı olabilmek ismine SAR kurtarma gruplarına katılan ünlü oyuncu Alper Kul düzmece davetlere isyan etti. İşte ayrıntılar;

SAR Kurtarma Takımına Katıldı

Yaşanan sarsıntı sonrası arama kurtarma takımına istekli olarak katılan Alper Kul şuan Kahramanmaraş’ta. Fakat toplumsal medyada görüntülenme için yapılan düzmece davetler takımların işini zorlaştırarak her saniyesi kıymetli olan enkaz altındaki bireylerin ömür savaşını güzelce güçleştiriyor.

Ünlü Oyuncu Alper Kul Düzmece Davetlere İsyan Etti

Ünlü oyuncu, “Gelen ihbarların birden fazla aldatmaya yönelik oluyor. İhbarı pahalandıran gruplar bu binayı yarım saattir arıyor. Ne olur yanıltıcı bilgi atmayın! Bu binada birisinin kaldığını söylemişlerdi. Takımlar bu binayı arıyor. Lütfen daha dikkatli olalım” kelamlarıyla, düzmece ihbarların yapılmamasını istedi.

Apler Kul,Ünlü Oyuncu Alper Kul Düzmece Davetlere İsyan Etti

Enkaz altındakilere yardımcı olabilmek ismine SAR kurtarma gruplarına katılan ünlü oyuncu Alper Kul uydurma davetlere isyan etti.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Ünlü Oyuncu Alper Kul Sahte Çağrılara İsyan Etti