e
sv

Ünlü isim anne oldu! ‘Hoş geldin bebek’

68 Okunma — 22 Aralık 2023 05:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geçtiğimiz yıl Mustafa Aksakallı ile nikah masasına oturan Ezgi Mola anneliğe gün sayıyordu. Ünlü oyuncu Ezgi Mola anne oldu.

Rol aldığı projelerde gösterdiği başarıllı performans ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan Ezgi Mola, geçtiğimiz sene iş insanı Mustafa Aksakallı ile nikah masasına oturdu. Nikahtan kısa bir müddet sonra hamilelik muştusu veren çift dün akşam oğullarını kucaklarına aldı.

Hamile kaldığını öğrendikten sonra reklam çekimi dışında hiçbir projede yer almayan Ezgi Mola, bu süreci meskeninde geçirdi. Toplumsal medya hesabından sık sık takipçilerine “Doğurmadım” diye paylaşımlar yapan Mola, dün akşam saatlerinde bebeğini dünyaya getirerek anne oldu.

Ezgi Mola’nın yakın arkadaşı Merve Dizdar, çiftin hamilelik muştusuyla ilgili konuşurken bebeğe Can ismini vereceklerini ağzından kaçırarak “Can bizim canımız olacak. Bize en büyük armağan. Etrafında onu çok seven beşerler olacak. İsmi Can olacak lakin kim koydu bilmiyorum onu Ezgi’ye sorun” demişti. İkilinin oğullarına ne isim verdiği şimdi bilinmiyor.

Anne ve Çocuk

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Ünlü isim anne oldu! ‘Hoş geldin bebek’