e
sv

Tuvana Türkay Korku Dolu Dakikalar Yaşadı!

447 Okunma — 10 Ocak 2023 23:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ünlü oyuncu Tuvana Türkay, 4 gün önce Yeniköy Sahili’nde geçtiğimiz günlerde sahiplendiği 3 aylık yavrusu Yogi’nin denize atladığını görünce zor anlar yaşadı.

Uzun müddettir ekranlardan uzak olan hoş ve epey başarılı olan oyuncu Tuvana Türkay ile iş insanı İzzet Antebi, ismini ‘Yogi’ vermiş olduğu 3 aylık olan yavru köpeği sahiplendi. Tuvana Türkay ile İzzet Antebi’nin köpeği bahtsız bir kaza sonucu denize düştü.

Ünlü oyuncu bu olay ilgili şunları söyledi:

“Yogi’nin oynaması için balkon kapısını açmıştım. Ben de televizyon izliyordum. İki dakika geçmedi sesi kesildi. Bir an panik oldum. Yavru köpek olduğu için yokluğu çabucak hissediliyor. Denize açılan kapıya bir baktım yarım aralanmış. Kapalı olan kapının yarım aralandığını görünce dışarı fırladım. Denize bakınca onu ileri yanlışsız yüzerken gördüm. Merdiven olmadığı için mesken ayakkabılarımı çıkarıp direkt denize atladım. Elbiselerle denize atladığım için akıntıda biraz zorlandım. Denizin ortasından aldım fakat merdiven olmadığı için karaya çıkamadım. Komşuların hiçbiri duymadı. Akıntıda fazla olduğu için olduğumuz yerde duramadık. En sonunda en yakın merdiven neredeyse oraya yanlışsız yogiyi itmeye başladım. Bu halde merdivene ulaşarak kimin konutu olmadığını bilmeyerek merdivene çıktım. 10 dakika çıktığım konutun bahçesinde ağladım. Birini görüp bağırdım yardım istedim. Görmeseydim herhalde boğulurdu ben de vicdan azabından ölürdüm.”

Ünlü oyuncu Tuvana Türkay, 4 gün evvel Yeniköy Sahili’nde geçtiğimiz günlerde sahiplendiği 3 aylık yavrusu Yogi’nin denize atladığını görünce güç anlar yaşadı. Uzun müddettir ekranlardan uzak olan hoş ve hayli başarılı olan oyuncu Tuvana Türkay ile iş insanı İzzet Antebi, ismini ‘Yogi’ vermiş olduğu 3 aylık olan yavru köpeği sahiplendi. Tuvana Türkay ile İzzet Antebi’nin köpeği […]

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Tuvana Türkay Korku Dolu Dakikalar Yaşadı!