e
sv

Tolga Güleryüz’e Elveda Programı

662 Okunma — 28 Kasım 2022 21:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tolga Güleryüz’e elveda programı.  Amasya’daki trafik kazasında hayatını kaybeden Tolga Güleryüz için Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde elveda programı düzenlendi. Programa Güleryüz’ün ailesi ve işi arkadaşlarının haricinde kaza anında araçta bulunan oyuncu arkadaşları Ceyhun Fersoy ve Melis İşiten’de katıldı.

               Tolga Güleryüz Hayatını Kaybetti

Amasya’da tiyatro oyuncularını taşıyan minibüs seyir halindeki tıra çarptı. Kazada 3 tiyatro oyuncusu hayatını kaybetti. Kazada hayatını kaybeden tiyatro imalcisi Tolga Güleryüz için Kadıköy Eğitim Halk Merkezinde elveda programı düzenlendi.

Gerçekleştirilen programa Güleryüz’ün ailesi başta olmak üzere iş arkadaşları ve kaza anında araçta bulunan Ceyhun Fersoy ve Melis İşiten’de katıldı. Veda konuşmasını yaparken Ceyhun Fersoy, Tolga Güleryüz ile olan anılarını anlatırken göz yaşlarına hakim olamadı. Program sonrası Tolga Güleryüz’ün arkadaşlarını ve yakınları ailesine baş sıhhati diledi.

Kürsüye çıkarak konuşma yapan Ceyhun Fersoy “Tolga, 2017’de beni arayarak ‘seninle çalışmak istiyorum’ dedi. Çok beyefendi bir insandı. Onu anlamak için onunla yaşamak lazım. O kadar çok sırrımız var ki onunla. Biz bu sahnede onunla sayısız oyunlar oynadık. Kaza sonrası kapıdan çıkarken onu çekmeye çalıştım. ‘Beni bırakamazsın’ dedim zira Tolga ile yapacağımız çok şey vardı. Bir insan bu kadar aile terbiyesi göremez. Annesine babasına çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Tiyatro üretimci Tolga Güleryüz’ün ailesine baş sıhhati diliyoruz.

Tolga Güleryüz

Tiyatro imalcisi Tolga Güleryüz’e elveda. Tolga Güleryüz hayatını kaybetti. Kadıköy Eğitim Halk Merkezinde yapılan elveda programı.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Tolga Güleryüz’e Elveda Programı