e
sv

Taha Duymaz’ın Ece Erken’e Attığı Mesaj Yürekleri Dağladı: Evimiz Yıkılmadan Önce

296 Okunma — 20 Şubat 2023 15:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6’lık iki sarsıntı sonrası enkaz kaldırma çalışmaları hala devam ediyor. 10 ili tesiri altına alan sarsıntı sonrası yıkılan apartmanda enkaz altında kalan, günlerce umutla beklenen ve kardeşi ile birlikte cansız vücuduna 12 gün sonra ulaşılan Taha Duymaz’ın sevenleri yasa boğuldu.

Taha duymaz ece erken mesaj

Birçok ünlü isim yaptığı paylaşımlarla hoş sözlerde bulundu. Paylaşımlara bir yenisi de Ece Erken ekledi. Ece Erken’in Taha Duymaz ile iletileri görenlerin yüreklerini burktu.

“Ne kadar yürekli çocukmuş” 

Çektiği yemek görüntüleri sayesinde tanınan ve Hatay vilayetinde ikamet eden 19 yaşındaki Taha Duymaz ve kardeşinin cansız vücuduna 12 gün sonra ulaşıldı. Gündemden düşmeyen vefat haberinin akabinde bir çok ünlü üzere Taha Duymaz ile geçmiş iletilerini paylaşan Ece Erken, hüzün içerisinde olduğunu tabir etti. Taha Duymaz’ın kendisine “Abla seni çok seviyorum. Keşke karşılık versen” bildirisine “Canım selamlar” diyerek karşılık verdiği iletinin ekran imgesini paylaştı. 

“Evimiz yıkılmadan evvel o kadar çok izlerdim ki”

Erken’in paylaştığı ikinci ekran imajında Duymaz’ın “Evimiz yıkılmadan evvel o kadar çok izlerdim ki hem de kahvaltı saatinde ablam” kelamları görenleri hüzne boğdu. Ece Erken paylaşımlarının akabinde “Mekanın cennet olsun. Yattığın yer incitmesin ablacım” notunu paylaştı.

Deprem,ece erken,taha duymaz

Ülkemizde gerçekleşen sarsıntı felaketinde hayatını kaybeden Taha Duymaz’ın vefatının akabinde, birçok kişi bildirilerini yayınlamaya başladı. Ece Erken’de bu duruma katıldı.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Taha Duymaz’ın Ece Erken’e Attığı Mesaj Yürekleri Dağladı: Evimiz Yıkılmadan Önce