e
sv

Sezgileri En Kuvvetli Olan 4 Burç!

947 Okunma — 15 Temmuz 2022 15:04
Sezgileri En Kuvvetli Olan 4 Burç!
avatar

Magazinpark

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sezgileri En Kuvvetli Olan 4 Burç!

Sezgi bir deneme yanılma olmadan ,akıl yürütülmeden doğrudan bilmek kavrayabilme anlamlarına gelmektedir.

Sezgi ;maneviyatta ve astrolojide büyük bir öneme sahiptir. Astrolojiyi ele alacak olursak ise bazı burçların diğerlerine nazaran sezgileri oldukça kuvvetlidir ,iç güdüleri oldukça iyi çalışan bu burçlar her ortamda kendilerini rahatlıkla belli edebilmektedirler . Sezgileri en kuvvetli olan  4 burç! Sezgileri En Kuvvetli Olan 4 Burç!

Burcunuz olumlu olumsuz birçok kişilik özelliğiniz ortaya çıkarmada yardımcı olur ,bunlardan biri de güçlü sezgilerinizdir. Az önce yakın bir arkadaşınızın mükkemel bir iş teklifi alacağını hissettiğinizde ,bu sizin güçlü sezginizin bir nevi konuşma biçimi olarak adlandırılır.

Sezgi; hepimizin sahip olduğu ancak hepimizin kontrol altında dikkat edemediğimiz içimizdeki seslerdir. Bir önseziye hiç yoktan var olan bir algının , düşünce veya duyguya sahip olma durumudur.

Sezgileri En Kuvvetli Olan 4 Burç!Yengeç Burcu 

Yengeç burçları ;çok derin düşünebilen burçlardır , her zaman ne yapabileceklerinin farkında olamasalar da çoğu zaman işlerin iyi ya da kötü gidebileceğini hissedebilirler. Yengeç burçları ayın evrelerinden de oldukça etkilenen burçlardır bundan dolayı sezgilerinin çok daha kuvvetli olduğu dönemleri vardır.

 

 

Sezgileri En Kuvvetli Olan 4 Burç!Akrep Burcu

Plüton gezegeni tarafından yönetilen akrep burçları , üstü kapalı ya da karanlıkta kalmış bir çok konuda çok daha iyilerdir .Akreplerin güçlü sezgisi olası durumlarda doğru ve ölçülü kararlar almada çok büyük etkiye sahiptir. Özellikle 6. hisleri çok kuvvetlidir bundandır ki hislerine güvenip hareket eden akreplere rastlama durumunuz çok daha yüksektir.

 

Sezgileri En Kuvvetli Olan 4 Burç!Kova Burcu

Uranüs gezegeni tarafından yönetilen kova burçları , geniş kapsamlı bir bakış açısına sahiptir. Bundandır ki bir çok olay ve durum karşısında net duruşunu asla bozmaz bir kova . Hava burcu olmasına rağmen sezgisel olarak kuvvetli olan burçlar arasında yerini her zaman korur bir kova burcu.

 

 

Sezgileri En Kuvvetli Olan 4 Burç!Balık Burcu

Zodyakın son burcu olan balık tüm burçların tecrübesini ve hafızasını taşımaktadır. Bu da onların belki de sezgileri en en güçlü olan burç olmasının sebebini doğurmaktadır. Neptün tarafından yönetilen balık burcu büyük bir kaos ortamında bile sakinliğini koruyabilmektedir. Sezgilerine bağlanmasına izin veren rüya veya daha mistik özellikler taşıyabilen bir nitelik  mevcuttur.

Sezgilerimizi daha kuvvetli hale getirebileceğimizi biliyor muydunuz işte bunun için bir kaç ip ucu!

https://aklinizikesfedin.com/sezginizi-gelistirmenin-5-yolu/

 

 

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Sezgileri En Kuvvetli Olan 4 Burç!