e
sv

Seren Serengil sitem etti

587 Okunma — 02 Ocak 2023 17:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Seren Serengil sitem etti. Köpeğini ameliyat ettiren Seren Serengil, veterinere ödediği tedavi masraflarına sitem etti. Ameliyat için 18 bin TL ödeyen Seren Serengil, köpeklerin aylık 30 bin TL masrafı olduğunu söyleyerek “Veteriner fiyatları insanlara uygulanan sayılarla birebir.” dedi.

Hayvanseverliğiyle bilinen ve 5 tane köpeği olan Seren Serengil, bir müddettir köpeğinin ameliyat süreciyle ilgileniyor. Köpeğinin uygunlaşması için günlerdir uğraşan Serengil, veterinere verdiği fiyatlara sessiz kalmadı.

              Köpeklerimin aylık masrafı 30 bin lira

Instagram hesabından köpeğinin tedavi masraflarının yer aldığı makbuzu paylaşan Seren Serengil, “Noynoy’un fıtık ameliyatı 18 bin TL. Helali güzel olsun da benim beş köpeğim var aylık veteriner, mama, kuaför bakımları 30 bin TL’yi buluyor. Hayvanlar için veteriner fiyatları insanlara uygulanan sayılarla tıpkı niçin muamele birebir değil? Niçin hakları tıpkı değil?” diyerek isyan etti.

Seren Serengil sitem etti. Köpeklerinin veteriner masraflarından sitem eden Serengil’in ödediği veteriner masrafı gündem oldu.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Seren Serengil sitem etti