e
sv

Pelin Batu Boşanıyor

1702 Okunma — 23 Mart 2022 09:54
Pelin Batu
avatar

admin

  • e 0

    Mutlu

  • e 0

    Eğlenmiş

  • e 0

    Şaşırmış

  • e 0

    Kızgın

  • e 0

    Üzgün

Pelin Batu, doktor eşi Macit Bitargil ile boşanıyor. Roma’da evlenmiş olduğu Macit Bitargil’in; psikolojik baskı kurduğunu ve fiziksel şiddete eğilimli davranışlar sergilediğini söyleyen Pelin Batu; 2 aylık uzaklaştırma kararı aldırdığı öğrenildi.

2018 yılında ünlü kalp damar cerrahı olan Macit Bitargil ile Roma Türkiye Büyükelçiliği’nde evlenen Pelin Batu çiftinin Rafael adında birde çocukları bulunuyor.

Sürekli Psikolojik Şiddet

Batu’nun şikayet dilekçesindeki iddialara göre Macit Bitargil evlendikleri andan itibaren eşine psikolojik şiddet uyguladı.  Fiziksel şiddet tehditlerinde de bulunan Bitargil, Pelin Batu’ya sürekli mesaj atma ve eşinin evini basma gibi eylemlerde de bulundu.

Ciddi Tehditler Söz Konusu

Pelin Batu Boşanıyor

Pelin Batu Boşanıyor

Hürriyet’te yer alan habere göre Pelin Batu, evlilik birliğinin kendisine yüklediği görevi ihmal eden Macit Bitargil’in psikolojik baskısı ve fiziksel şiddet gösterme yönündeki ciddi tehditleri nedeniyle boşanmak amacıyla dava açma aşamasına geldiğini dilekçesinde belirtti.

Çiftin evlilik birliğini yürütemediğini ve bu nedenle ayrı yaşadığını aktaran Pelin Batu’nun avukatı Halil Cenk Akdoğan ise dilekçede şu ifadelere yer verdi:

“Çocuğunun babasıyla vakit geçirmesi için yoğun çaba sarf eden müvekkilim, Macit Bitargil ile buluşmuştur. Araba seyir halindeyken yaşanan bir tartışmada Bitargil, ‘Boşanmak istiyorsan çık git hayatımızdan. Sonu felaketle sonuçlanır. En eski Hıristiyan soyundan 30-40 adam kalmış. Bu çocuk son temsilcisi, sana yedirmezler. Aramızdan çekil, velayetini ver. Çocuğa da kendime de zarar vereceğim’ şeklinde tehditlerde bulunarak, müvekkilime sinir krizi geçirtmiştir. Müvekkilimin evini basan davalı, çocuğu annesinin elinden almıştır.”

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Pelin Batu Boşanıyor