e
sv

Engin Altan Düzyatan’a “En İyi Erkek Oyuncu” Ödülü

1077 Okunma — 23 Mart 2022 09:42
Engin Altan Düzyatan
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Birçok başarılı yapımda başrol oynayan Engin Altan Düzyatan, İngiltere’de yayınlanan SleekAsian dergisi tarafından yılın en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görüldü.

TRT kanallarında 2014-2019 yılları arasında yayınlanmış olan Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul karakterini canlandıran Engin Altan Düzyatan için İngiltere’nin başkenti Londra’da özel bir salonda onur yemeği verildi.

Lordlar Kamarası Üyeleride Bu Yemekteğe Katıldı

Programa, İngiliz Parlementosunun üst kanadında bulunan; Qurban Hussain ve Wajid Khan, Adalet Bakanı Imran Hussain, Sajjad Karim ve Londra Başkonsolosumuz Bekir Utku Atahan ‘da katıldı.

Engin Altan Düzyatan’a “En iyi Erkek Oyuncu” Ödülü

İngiltere’de yayın hayatını sürdüren magazin ve yaşam alanında faaliyetlerini sürdüren SleekAsian dergisi; “en iyi erkek oyuncu” ödülünü Engin Altan Düzyatan’a verdi.

İngiliz Parlamentosu’na Davet Edildi

Ödül töreni ardından açıklamalarda bulunan Engin Altan; “Gerçekten çok keyifliydi. Güzel bir organizasyon hazırlamışlar” diyerek kendisine duyulan ilgiden ve sevgiden memnuniyetini dile getirdi.

Tarihi Yapımlara Ara Verebilirim

Bunun dışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Engin Altan Düzyatan; halen devam etmekte olan “Barbaroslar; Akdeniz’in Kılıcı” dizisi ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

“Aynı zamanda sahibi olduğum yapım şirketiyle yeni projeler geliştiriyoruz. Bir yandan dışarıdan gelen projeleri de değerlendiriyoruz. Çok yakın zamanda bir proje hazırlığını söylemek için erken ama bir iki ay içerisinde açıklayacağımız yeni projelerimiz var.”

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın.

Engin Altan Düzyatan

Engin Altan Düzyatan

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Engin Altan Düzyatan’a “En İyi Erkek Oyuncu” Ödülü