e
sv

Kilo Vermek İçin En İyi Çaylar

568 Okunma — 03 Ocak 2023 15:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bitki ve baharatların eşsiz karışımıyla, fazla kilolardan kurtulmak için farklı çeşitlerde lezzetli çaylar bulabilirsiniz. Çay vakitsiz bir içecektir. Diyet dalında çay kültürü zayıflama çayı pazarlama savıyla devam etmektedir. Lakin…

Bitki ve baharatların eşsiz karışımıyla, fazla kilolardan kurtulmak için farklı çeşitlerde lezzetli çaylar bulabilirsiniz. Çay vakitsiz bir içecektir. Diyet kesiminde çay kültürü zayıflama çayı pazarlama teziyle devam etmektedir. Lakin yararlarını elde etmek için kıymetli çay yapraklarına gereksiniminiz yok.

Çay, kâfi idman ve sağlıklı bir diyetle eşleştirdiğinizde muhtemelen rastgele bir kilo verme planı için en uygun sonucu verir. Elbette, kilo vermek için çay içmek çok özneldir.

Kilo Vermek İçin En Âlâ Çaylar​

Yeşil çay​

Tüm kilo verme konuşmaları yeşil çay ile başlar. Bir araştırma, günde iki bardak yeşil çay içen bireylerin, nizamlı yeşil çay içmeyenlere nazaran beden yağ yüzdesinin daha düşük olduğunu gösteriyor. En tesirli zayıflama çayı olarak kabul edilir.

Yeşil çay, yağ yakımını artıran ve metabolizmayı hızlandıran kateşinlerde yüksektir. Yeşil çayın kalori yakıcı tabiatı, obez ve fazla kilolu beşerler için kılık değiştirmiş bir nimettir.

Siyah çay​

Piyasadaki en güçlü çay çeşitlerinden biri olan siyah çay, kilo vermeye çalışan beşerler için kusursuz bir içecek seçimi yapan güzel ölçüde flavon içerir.

Bir çalışma, yüksek flavonoidler içeren çay içmenin, daha düşük flavonlar içerenlere nazaran daha düşük beden kitle indeksini desteklediğini göstermektedir. Bu nedenle siyah çay yapraklarını suya demlemek, kilo idaresini desteklemek için harika bir içecektir.

Beyaz çay​

Beyaz çay ve yeşil çaydaki kateşinler karşılaştırılabilir, bu da onları kilo kaybı için ülkü kılar.

Beyaz çay ekstresi içmek, yeni yağ hücrelerinin oluşumunu pürüzler ve mevcut olanların parçalanmasını takviyeler. Ayrıyeten, orada en az işlenmiş çaydır, yani beyaz çay yağ yakma özelliklerini korur.

Oolong çayı​

Oolong çayı, kısmen oksitlenmiş, siyah çaydan daha hafif ve yeşil çaydan daha koyu olan klâsik bir Çin çayıdır. Meyvemsi bir tada ve beğenilen kokulu bir aromaya sahiptir. Oolong çayı, metabolizmayı hızlandırarak ve yağları yakarak kilo kaybını artırır.

Klinik bir araştırma, iki hafta boyunca kahvaltı ve öğlen yemeğinde içmenin yemek sonrası yağ yakımını %20 oranında artırdığını gösteriyor. Ayrıyeten oolong çayı, kilo vermek için gerekli olan antioksidanlara ve lipit düşürücü özelliklere sahiptir.

Hibiskus Çayı​

Ebegümeci çayı içmek, size yağ eliminasyonunu artırmaya ve lipit metabolizması genlerini düzenlemeye yardımcı olan birtakım bitki bileşikleri sağlar. , yeşil çay içmeyi sevmeyenler için uygun bir seçenektir. Ana yemeklerden yarım saat evvel günde 3-4 bardak hibiskus çayını şeker ilave etmeden içmelisiniz. Fizikî idman ve diyetle birleştirildiğinde daha uygun kilo verme sonuçları bekleyebilirsiniz. Ebegümeci özü, kilonuzu daha sağlıklı bir düzeyde tutabilir.

Pu Erh Çayı​

Çin çay kültürüne mahsus Pu Erh çayı, bedeninizin daha fazla yağ üretmesini pürüzler. Pu-erh çayını içmek için en düzgün vakit, yemekten bir saat sonradır, böylelikle sindirilmesi güç yağları ve fazla yağı bedenden atabilir. Pu-erh çayını yanlış vakitte içerseniz, bunun yerine kilo almanıza neden olur. Diğer katkı hususları ve tatlandırıcılar eklemeden Pu-erh çayını içerek gözle görülür kilo kaybı yaşayabilirsiniz.

Çay,Yağ,Kilo,Yeşil Çay,Kilo Verme

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Kilo Vermek İçin En İyi Çaylar