e
sv

Hadise Elbisesinin Fiyatı ile Olay Oldu: Rakamı Duyanlar Şaşkınlığını Gizleyemedi!

76 Okunma — 13 Aralık 2023 19:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hadise, toplumsal medya hesabında paylaştığı savlı pozlarla gündem olmaya devam ediyor! Birbirinden ilgi alımlı kıyafetleri ve hayatı ile herkesin odak noktasında yer alan Hadise’nin paylaştığı son elbiselerinden birinin fiyatı adeta olay oldu, elbisenin fiyatını görenler gözlerine inanamadı!

Giydiği Her Kıyafet Olay Oluyor

Yaz tatilini her vakit çeşitli yerleri gezerek kum, güneş ve deniz üçlüsüyle geçiren Hadise, en son ise üzerinde Sünger Bob’ın bulunduğu bir pembe elbiseyle gündeme geldi.

Instagram profilinde çabucak hemen 15 milyon takipçi kitlesine sahip olan hoş müzikçinin pembe elbisenin fiyatını öğrenenler şaşkınlığını gizleyemedi. Sayı adeta dudak uçuklatan cinstendi!

Hadise’nin severek giydiği Sünger Bob baskılı özel elbisenin yaklaşık olarak 79 bin Türk Lirası olduğu bilgisine ulaşıldı!

İşte Hadise’nin Son Paylaşımları!

Nefes kesici beyaz bir ceket elbise tercih eden Hadise’nin bu paylaşımı beğeni yağmuruna tutuldu.

Giydiği siyah sahne elbiseleri ile de isminden sıkça kelam ettiren ünlü müzikçi Hadise, saç ve makyajı ile de bu özel kombini en yeterli biçimde tamamlamış doğrusu!

Hadise’nin sahne kıyafetleri her vakit ağır beğeni topluyor. Bunun nedeni ise her bir kıyafetin hayli ilgi cazip bir formda hazırlanması! Taşlar, fileler, parıltılı ayrıntılar ve daha fazlası… Tüm bu ayrıntılar adeta Hadise’nin biçimini yansıtıyor.

Her vakit renkli kombin olmaz; Hadise, sahnede giydiği siyah ceket elbisesi ile asalet dolu bir kombinle çıkıyor karşımıza. Bu paylaşımı da sayısız kişinin beğenisini kazandı ve kombini tam not aldı!

hadise

Hadise, toplumsal medya hesabında paylaştığı savlı pozlarla gündem olmaya devam ediyor! Hadise’nin elbisesi şok etti.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Hadise Elbisesinin Fiyatı ile Olay Oldu: Rakamı Duyanlar Şaşkınlığını Gizleyemedi!