e
sv

Evinizdeki fazlalıklardan kurtulun

735 Okunma — 28 Kasım 2022 15:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Daha ferah bir konut için tüm fazlalıklardan kurtulun

  Günümüzde her gördüğümüzü alma hevesiyle birlikte dolaplar, odalar hatta konutlar artık dolup taşıyor. Çok beğenerek aldığımız bir kıyafet birden fazla giymemeye başlıyoruz ve gardırobumuz daha nicelerine yer açmak zorunda kalıyor. Ne yazık ki bu yalnızca kıyafet problemi değil, her şeyin en uygunu en değerli ve en yenisi biz de olsun diyerek geçiyor bir ömür. 

Peki siz de daha ferah, daha tertipli, kalabalıktan uzak ve daha yaşanabilir bir meskene sahip olmak istemez misiniz? Aslına bakarsanız bu hayli kolay. Tek yapmanız gereken eşyalarla duygusal bağlarınızı kesip onlarla vedalaşmak.

Evinizin daha ferah olmasını sağlayacak öneriler

2. Çok emelli eserler kullanın

Çok gayeli eserler kullanarak yerden tasarruf edebilirsiniz. Örneğin hem orta sehpaya hem de zigon sehpaya gereksiniminiz varsa açıldığında orta sehpaya dönüşecek bir zigon sehpa tercih edebilirsiniz. Böylece daha az yer kaplar.

                      

2. Fazla kıyafetlerinizden kurtulun

Her modaya aldanıp giymeyeceğiniz bir dolap kıyafetiniz varsa, hatta dolaplara sığmayıp taşıyorsa artık kıyafetlerinizle vedalaşmanın vakti gelmiş demektir. Öncelikle gereksiniminiz olmayan uzun müddettir giymediğiniz kıyafetleriniz varsa bunları giysi kumbarasına bırakabilirsiniz. Böylece hem siz fazlalıktan kurtuluşmuş olursun hem de gereksinim sahibi birini sevindirirsiniz.

 

3. Konutunuzda karmaşaya yer vermeyin

Evinizde her vakit sadelikten yana olun. Sade ve açık renklerde bir dekorasyon konutunuzu olduğundan daha geniş gösterir ve ferah bir ortam sağlar. Muhtaçlığınızdan fazlasını almadan, renkleri hakikat kombinleyerek şık, sade ve şık  bir manzara yakalayabilirsiniz. Bu sayede gözlerinizi yormayacak bir konuta sahip olursunuz.

     

İpucu

Kıyafet

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Evinizdeki fazlalıklardan kurtulun