e
sv

Bircan Bali ‘ye Tepkiler Çığ Oldu!. Hafsanur Sancaktutan ‘ın İntihar Ettiğini Söylemişti!…

558 Okunma — 18 Ocak 2023 00:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

‘Söylemezsem Olmaz’ programının ünlü yorumcusu Bircan Bali ‘ye toplumsal medyadan reaksiyonlar büyüyor. Genç Oyuncu Hafsanur Sancaktutan ‘ın intihar ettiğini öne süren magazin yorumcusu Bircan Bali ‘ye yaptığı ihtehar açıklamaları sebebiyle reaksiyonlar gelmeye devam ediyor. İşte Olayın perde arkası…

Bircan Bali ‘ye Reaksiyonlar Çığ Oldu!. Hafsanur Sancaktutan ‘ın İntihar Ettiğini Söylemişti!…

Ünlü Oyuncu Hafsanur Sancaktutan ‘ın intihara kalkışıp bileklerini kestiğini tez eden ‘Söylemezsem Olmaz’ ın ünlü yorumcusu Bircan Bali’ye yansılar çığ oldu… Genç oyuncunun çıkan tezleri yalanlamasının ve buna dair yasal süreci başlatacağını açıklamasının akabinde söylediklerinde ısrar etmeye devam eden Bircan Bali, toplumsal medya platformunda reaksiyon görmeye devam ediyor…

İşte Bircan Bali ‘ye Gelen Reaksiyonlardan Öne Çıkanlar;

“Bircan Bali’nin katiyen sıkıntılı bir zihni olduğunu düşünüyorum hâlâ haklılık peşinde inanamıyorum. Sorun kızın intihara teşebbüsü değil asıl sorun senin bunları anlatırken ağzını sularının akması ki bu kızın çocukluk travmaları var nitekim kalbin kötü”

Bircan Bali ‘ye Gelen Reaksiyonlardan Öne Çıkanlar

“Bircan Bali’nin tam olarak kaygısı nedir? Bir bayana ruhsal baskı yapıp intiharına sebep olmak mı? Şu bayanı ekranlara çıkartanlara yansınızı koyun ve malum kanalı izlemeyin!”

Bircan Bali ‘ye Gelen Reaksiyonlardan Öne Çıkanlar

“Ağzının suyu aka aka bir genç bayanın intihara teşebbüs ettiğini magazin haberi yapmak! Bunların bu ülkede magazin haberi yapıyor olması bu ülkenin insanına da haksızlık. Cahil! İntihar haberi yapılmaz. Hele magazin niteliği hiç taşımaz!”

Bircan Bali ‘ye Gelen Reaksiyonlardan Öne Çıkanlar

“İnsanlığınızı Ne Orta Bu Kadar Kaybettiniz?”

“Bir oyuncu tez odur ki intihara teşebbüs etmiş, bir TV programcısı da bunu yayınında lisana getiriyor, oyuncu ‘yok o denli bir şey iyiyim’ diyor, TV’ci ‘benim haberimi yalanlama, ilacın çeşidine kadar yazarım’ diyor. İnsanlığınızı ne orta bu kadar kaybettiniz? Farz edelim gerçek olsun sana ne? İntihar eşiğine gelen bir insanın ruhsal halini düşünüp ‘peki’ deyip kapatsan ölür müsün? O kızı neden daha da buhrana sokma çabasına giriyorsun? Valla ürperiyorum artık. Oyuncuyu hiç tanımam lakin bir insanın hayatı, yaşama sevinci tüm haberlerden daha pahalıdır.”

Bircan Bali ‘ye Gelen Reaksiyonlardan Öne Çıkanlar

“Peki Bircan Bali’nin hala konuşabiliyor olması. Yapmak istediğiniz haber karşıt tepince ben bir anneyim ve kızım var demek kaçıncı düzey. Elinizde haber varken bir anne olduğunuz ve bir kızınız olduğu aklınıza gelecekti. Bu ortada mahkemeye gidersen, git lütfen diyor… Ki hâlâ söylüyorum haklı olsanız ne fark eder hanımefendi. Yaptığınız mahremiyet ihlalini, berbatlığı değiştirir mı? Ayrıyeten muhakkak vermek istemediğiniz haberi ağzınız kulaklarınızda vermezsiniz ya hakikaten.”

Bircan Bali ‘ye Gelen Yansılardan Öne Çıkanlar

“Bircan Bali, berbatlığın beden bulmuş hali. Israrla genç bir bayanın intihar etmiş olduğunu savunuyor. Bu tip toksik insanların gerçekten tedavi görmesi gerekiyor.”

Bircan Bali ‘ye Gelen Reaksiyonlardan Öne Çıkanlar

Bircan Bali,Bircan Bali Hafsanur Sancaktutan,hafsanur sancaktutan,Hafsanur Sancaktutan intihar

‘Söylemezsem Olmaz’ programının ünlü yorumcusu Bircan Bali ‘ye toplumsal medyadan yansılar büyüyor. Genç Oyuncu Hafsanur Sancaktutan ‘ın intihar ettiğini öne süren magazin yorumcusu Bircan Bali ‘ye yaptığı ihtehar açıklamaları sebebiyle yansılar gelmeye devam ediyor. İşte Olayın perde gerisi…

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Bircan Bali ‘ye Tepkiler Çığ Oldu!. Hafsanur Sancaktutan ‘ın İntihar Ettiğini Söylemişti!…