e
sv

Bigo Live, Tiktokçuların yeni adresi oldu!

637 Okunma — 22 Kasım 2022 15:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son vakitlerin daima gündeme gelen canlı yayın uygulaması Bigo Live, TikTokçuların yeni adresi oldu. Bundan evvel de TikTok’tan Bigo’ya birçok transfer yaşanmıştı ancak bu defa Tiktok’un demirbaşı denilen isimlerin de Bigo’ya geçiş yapması birçok kişinin aklına Bigo Live’ın Tiktok’un önüne geçeceğini getiriyor. Bunun yanında Tiktok’un fenomen yayıncılarının izleyici kitlesinin de Bigo Live’a kaymasına neden oluyor.

Arda Kural bakın soluğu nerede aldı!

Bu kere de Alexone ve Metin!

Bigo Live’ın eski TikTokçu yeni Bigocu yayıncılarının ortasına ünlü fenomen yayıncılardan Alexone ve Metin de katıldı. Alexone ve Metin üzere ünlü yayıncıları gören Bigo kullanıcıları, çabucak fenomen isimlerin yayınlarına akın etti ve izlenme rekorları kırıldı.

Bigo Live, Tiktokçuların yeni adresi oldu!

Alexone kimdir?

Alexone, Tiktok Türkiye’nin en sevilen fenomeni olarak tanınmaktadır. Tiktok Türkiye’de kullanıcılar ortasında yapılan Türkiye’ye özel Tiktok yarışında fenomen Alexone 5 dakikada tüm vakitlerin rekorunu kırmıştır.

Tam ismi ile Alexone Özel, Ağrı’nın Tatvan ilçesinde dünyaya gelmiş, 6 yıl İngiltere’de yaşayıp ve Londra’nın dünyaca ünlü Film okulu London Sinema School’da direktörlük eğitim almıştır. Eğitimin akabinde Türkiye’ye dönmüş ve profesyonel mesleğine DJ-prodüktör olarak devam etmiştir. Eğitimini aldığı işi yapma kararı alan Özer, klip direktörlüğüne başlamış ve bu periyotta Ajda Pekkan, Nancy Ajram üzere ünlü yıldızlarla yolu kesişmiştir.

Metin Saygın ise TikTok’ta çektiği mizah içerikli görüntülerle milyonlarca beğeni alan bir TikTok fenomenidir.

Alex’ten Ajda Pekkan’a selam!

Kariyerine DJ-prodüktör olarak başlayan ve klip direktörlüğü de yapan Alexone Özel, ismini Süperstar Ajda Pekkan ile gerçekleştirdiği çalışmalarla duyurmuştu. Bu nedenle Ajda Pekkan’a olan hürmetinden hiçbir vakit ödün vermeyerek yayında Süperstar’a selamlarını iletti. Onunla tekrar çalışmak istediğini lisana getirdi.

Alex, bir Bigo Live yayıncısıyla yaptığı PK düellosunu kazanınca aldığı ikrama ziyadesiyle sevindi. Alex “Bu günlere gelişimde her daim yanımda olan ismini altın harflerle yazdıran rüyaadam giriş yaptı, ben bitti demeden bitmez keyifli yayınlar Bigo Live” diyerek sevincini yaşadı.

Bigo Live’a büyük teşekkür!

Yayın esnasında sempatik dansıyla dikkat çeken Alex dansı bitince özlü kelamlarını söyledi. 4. gününden haftanın birincisi olan yayıncı; yayınlarında tekraren defa tanıdıklarına, Bigo Live’a ve ajansına teşekkürlerini iletti.

Metin Saygın da Bigo’da!

Tiktok’un bir öbür fenomen ismi Metin ise, izleyicilerden gelen PK isteğine karşılık olarak “Ben yeni yayıncıyım istek atanlara karşılık PK atarım” dedi. Bunun üzerine estetisyen bir bayan yayıncıyla PK atan Metin, aldığı epeyce değerli Dragon armağanı ile hem büyük bir sevinç yaşadı hem de kendi PK rekorunu kırdı.

Bigo’da yeni olan Metin, dün geceki yayını esnasında rastgele onunla PK atmak isteyen bireylerle eşleşti. Bir PK esnasında bir bayan yayıncı Metin’e yaşını sordu, bayan yayıncı 32 yaşında olduğunu söyleyen Metin’e “Of, en sevdiğim yaş!” diyip gülünce komik anlar ekranlara yansıdı. Metin yayın boyunca yeni şahıslarla tanıştı, usturuplu insanların olduğunu söyleyerek memnuniyetini lisana getirdi. Bigo Live ekranının ziyadesiyle şatafatlı olduğunu belirtti.

“Sosyal medyanın en düzgün sesi”

Batuhabergut kullanıcı ismine sahip yayıncının isteği üzerine PK atmaya başladılar. Metin’in daima sorduğu bir yayıncı olan Batuhan, Metin’in isteği üzerine Sarı Gelin adlı türküyü söyledi.

Metin, ‘Sosyal medyada çok fazla müzik söyleyen kişi var lakin Batuhan gibisini görmedim!’ dedi ve Bigo’da yayın açmaya devam edeceğini söyledi.

Bigo Live Nedir?

Birbirinden ünlü isimlerin açtığı yayınlarla isminden sıkça kelam ettiren dünyaca ünlü canlı yayın uygulaması Bigo Live; içerik üreticileriyle, izleyicileri gerçek vakitli olarak buluşturan bir platform. Yayınlardaki yüksek manzara kalitesi ve eğlenceli yayın konseptleri ile birçok yayıncının birinci uğradığı platform olma misyonunu görüyor. Dans, müzik, cümbüş, taklit üzere çeşitli kategorilerdeki içerikleriyle her yaş kümesinden şahısların kullandığı bir toplumsal medya platformu olarak büyük ilgi görüyor. Bilhassa son devirde birbirinden ünlü isimleri ağırlayan Bigo Live, herkes için cümbüş sunan bir uygulama.

Android için Bigo Live indir
iOS için Bigo Live indir

Alexone,bigo live,Metin Saygın

Son vakitlerin daima gündeme gelen canlı yayın uygulaması Bigo Live, TikTokçuların yeni adresi oldu. Bundan evvel de TikTok’tan Bigo’ya birçok transfer yaşanmıştı lakin bu kere Tiktok’un demirbaşı denilen isimlerin de Bigo’ya geçiş yapması birçok kişinin aklına Bigo Live’ın Tiktok’un önüne geçeceğini getiriyor. Bunun yanında Tiktok’un fenomen yayıncılarının izleyici kitlesinin de Bigo Live’a kaymasına neden oluyor. […]

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Bigo Live, Tiktokçuların yeni adresi oldu!